Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’a Yalan Söyledi Eleştirisi!

Kendi maaşına yaptırdığı yüzde 50 zam ve 800 bin TL değerindeki lüks makam aracı iddialarıyla gündemde olan Sağlık-Sen Başkanı Semih Durmuş’un KON TV’de katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamalardan sonra odatv.com tarafından eleştirildi.

Gündem 30.10.2019, 21:20 31.10.2019, 22:25 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’a Yalan Söyledi Eleştirisi!

Hakkında maaşına yüksek oranda zam yaparak 26 Bin Lira maaş alıyor ve 800 Bin Liralık makam aracına biniyor iddiaları basında geniş yer bulan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’un katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamalardan sonra odatv.com, “: 2 Kere Pas Geçti, 3'üncüde Yalan Söyledi!” haberi sosyal medyada gündem oldu.

Metin Memiş: Ben O Maaşı Almaz, O Arabaya’da Binmezdim! haberimiz için tıklayınız.

İşte O Haber;

Genel Başkanlık maaşına yüzde 50 zam yaptırdığı ve 800 bin liralık lüks makam aracına biniyor iddialarıyla gündemde olan Sağlık-Sen Başkanı Semih Durmuş, tartışılmaya devam ediyor.

KonTV'de Çetin Altan’ın “Ankara Konuşuyor” programına katılan Semih Durmuş, sözleriyle yine tepki çekti.

Programda, 800 bin liralık makam aracı ve 26 Bin TL’lik maaşı ile ilgili soruyu 2 kere pas geçen Semih Durmuş, 3. defa aynı sorunun sorulması karşısında bu kez bir yanıt vermek zorunda kaldı.

TIKLAYIN

"Almış olduğum maaş, eski genel başkanımızın olmuş olsaydı alacağı maaştır. Bindiğim araç, eski genel başkanımızın bugün olsaydı binecek olduğu araçtı. Ekstra bir şey yok. Hangi marka araca biniyorsa ona biniyorum, ne kadar maaş alıyorsa o kadar alıyorum" diyen Durmuş, kendisiyle ilgili çıkan haberler için ise, gerçekçi olmadığını ifade etti. Durmuş, "Ne ben ne başka genel başkan bunu yapmaz, yapamaz" ifadelerini kullandı.

İşte Semih Durmuş'un 2 kez pas geçtiği, en son soruya yanıt vermek zorunda kaldığı o anlar:

Yorumlar (11)
Sağlık personeli 1 yıl önce
Farklıyız demiştiniz gerçekten farklıymışsınız sağlık seni yerle bir ettiniz geldiğiniz gibi kendi cebinizi ve lüksünüzü düşündünüz memura 4+4 reva görülürken kendinize yüzde 50 zam ve Audi markalı araç zehir zıkkım olsun hakkımı helal etmiyorum
Sağlık memuru 1 yıl önce
Yeni milli eğitim bakanı öğretmenlerini o kadar çok düşünüyor ki adam yeni öğretmenler odası tasarladı yürürlüğe koydu ,yeni öğretmen önlüklerini hazırlattı yürürlüğe koyuyor adam personelinin giyimine kadar düşünüyor adam şimdide öğretmen meslek kanununu çıkartacak birde bakmışsın öğretmenler gününde bir maaş ikramiye verilecektir müjdesini verecektir ama bizim sağlık bakanımız no odamızı ne şiddete karşı tavrı ne meslek kanunu diye kısaca sağlık çalışanları için hiçbir proje üretmiyor aklına bile gelmiyoruz böyle bakanlığın personeli olmaktansa bekçi ol daha iyi .sendikaya gelirsek memur-sen başkanı sadece öğretmenleri düşünüyor maaşları özlük hakları bir şiddet olayında Türkiye'yi ayağa kaldırıyor biz her gün her hafta dayak yiyoruz olduruluyoruz ama bizim sendikadan ses yok bu nasıl bir şeydir Allah aşkına.konustuklari konuya bakarmisin onun Arabası var güzel mi güzel maasida var yüksek mi yüksek telefonu var son model mi model ama ruhu yok üyesi çok geliri çok icraat yookk
Sağlık memuru 1 yıl önce
Sizler bizler böyle kuru kuru sorgusuz sualsiz üye olur destekler para kazandırsan en lüks arabalara biner en yüksek maasida alır suç bizde sırtımızdan aidatlarimizdan saltanat yaşamalarına bizler imkan taniyoz kimse kızmasın ama gerçek boyle istafa edip bir durun bakalım ne oluyoruz demiyoruz
eski temsilci 1 yıl önce
semih başgan için kampanyalar yaptım, en büyük desteği de verdim. Martta başgan yaptık ama 1 ay da ne için uğraştığımızı anladım ve çizgisinden sağtığı için 10 yıllık temsilciliğimi bıraktım. hiç pişman değilim. şimdi ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.
33 1 yıl önce
Mersinde bunların esmesi okunmaz. İl mudürlüğüde dönen onca entrıkaya rağmen süt dökmüş kedi gibiler. Korkunun gözünü seveyim
Deve Nerede 1 yıl önce
Ben şahsen tatmin oldum.Eskiden olsaydı nasıl ki hak yiyen hırsıza Allah belanızı versin diyorsak,bugün de aynı şekilde hak yiyen hırsıza Allah belanızı versin diyoruz.Fit miyiz?Fitiz.
SİNCAN 1 yıl önce
SAYIN DURMUŞ ADALET LİYAKAT KUL HAKKI DİYORDUNUZ.AMA KOLTUĞA GEÇİNCE HER ŞEYİ UNUTTUNUZ. YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.
Kemal Csn 1 yıl önce
Hak ediyor bence kaç kişinin başı üyeleri para veriyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
0
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?