Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş, Bıçaklanan Doktoru Ziyaret etti

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki heyet, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastanın bıçaklı saldırısına uğrayan asistan doktor Ertan İskender'i ziyaret etti

Gündem 28.05.2021, 19:58 Zeynep Elmalı
Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş, Bıçaklanan Doktoru Ziyaret etti

Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Yasin Barutcu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki odasında ziyaret ettiği doktor İskender'e, olayın takipçisi olacaklarını söyleyerek "Geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Durmuş, ziyaretin ardından, yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü ifade ederek "Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastası tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan Dr. Ertan İskender'in genel sağlık durumu çok şükür iyi. Sağlık ve şiddet yan yana anılmaması gereken iki kelime. Ancak her gün bir saldırı haberi ile sarsılıyoruz. Artık yeter." değerlendirmesini yaptı.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastası tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan Dr. Ertan İskender'i ziyaret ettik. Genel sağlık durumu çok şükür iyi.
Sağlık ve şiddet yan yana anılmaması gereken iki kelime. Ancak her gün bir saldırı haberi ile sarsılıyoruz. Artık yeter!

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?