Sağlık-Sen: Bakanlığımızdan Yılın Başhekimi Unvanı Verilmesini Talep Ediyoruz!

Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalar ile takdir toplayan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu için teşekkür mesajı yayınladı.

Gündem 26.04.2020, 19:03 26.04.2020, 19:17
Sağlık-Sen: Bakanlığımızdan Yılın Başhekimi Unvanı Verilmesini Talep Ediyoruz!

Başhekim Bayrakçıoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyen Gönç, “Başhekim Bayrakçıoğlu’na Türkiye’de “Yılın En Başarılı Başhekim” unvanı verilmesini Sağlık Bakanlığımızdan talep ediyoruz.” dedi.

Başhekim Bayrakçıoğlu’nun hastane çalışanları ve Hatay halkının gönlünü fethettiğini belirten Başkan Gönç, açıklamasına şöyle devam etti: “Gerek Başhekimliği döneminde gerekse bundan önceki yöneticiliği süresince başarılı hizmetlerde bulunan Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, gece gündüz demeden 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin Barış Pınarı Harekatında da başarılı bir yöneticilik örneği sergilemişti. Savaş Hastanesi olduğu dönemde de Şehit yakınlarımızın ve Gazilerimizin de takdirini kazanmıştı.

TIKLAYIN

Yine içinde bulunduğumuz covid-19 mücadelesinde ise Hatay Devlet Hastanesi, Korona Hastanesi olmuş ve bugüne dek takdire şayan çalışmalarıyla sivil toplum kuruluşlarının, hastane çalışanları ve de Hatay halkının gönlünü fetheden Bayrakçıoğlu’nun girişimleri sonucunda Hastanede covid-19 testleri yapılmaya başlanmıştır. Bu mücadeleden de alnının akıyla çıkacağından kimsenin şüphesi olmasın.


*Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç

Bizlerde Sağlık-Sen Hatay Şubesi olarak Bayrakçıoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Ayrıca Türkiye’de “Yılın En Başarılı Başhekim” unvanı verilmesini Sağlık Bakanlığımızdan talep ediyoruz.” dedi.

Cuma ZEYBEK

Yorumlar (5)
Siz necisiniz? 7 ay önce
İlinizdeki hastaneler içinde en başarılı olarak seçip ödüllendirin sağa sola akıl vermeyi bırakın iş yapın. Siz necisiniz orada?
Sendika 7 ay önce
Sendikaya ne hizmerler yaptı acaba? Kolay kplay bunu istemez sendika
Vatansever 7 ay önce
Sendika yöneticileri övme sendikasi mi , çalışanın hakkını savunma sendikası mı?
Biraz da işini yap, Zonguldak valisine yılın valisi ödülünü teklif etseydin daha zekice olurdu
Sağlıkçılar 7 ay önce
La ne kadar boş beleş bir sendikasiniz işiniz gücünüz boş reklam boş işler gidin kendinize sovdurmeden
YOK ARTIK 7 ay önce
İşi gücü bıraktılar bunu mu icraat olarak aldılar kendilerine hangisi sözümüzü dinlerse ona ödül yani demek istiyor bana sendikacı personel verene ÖDÜLLLL verecem
6
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?