Sağlık Personelleri Laborant Ayşegül Çim ve VHKİ Mustafa Keskin Kalp Krizinden Hayatlarını Kaybetti!

Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi'nde görevli Laborant Ayşegül ÇİM ve Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü'nde Vkhi olarak çalışan Mustafa KESKİN geçirdikleri kalp krizi sonrasında hayatlarını kaybetti.

Gündem 17.08.2021, 14:55 Güler Sağlam
Sağlık Personelleri Laborant Ayşegül Çim ve VHKİ Mustafa Keskin Kalp Krizinden Hayatlarını Kaybetti!

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü'nde Vkhi olarak çalışan Mustafa KESKİN, yıllık izinde olduğu sırada kalp krizi geçirdi. Müdahalelere rağmen kurtarılamayan Keskin hayatını kaybetti.

LABORANT AYŞEGÜL ÇİM SANAHA KARŞI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi'nde görev yapan, çevresi tarafından guler yüzü ve yaptığı iyiliklerle gönüllerde taht kuran sağlık personeli Laborant Ayşegül ÇİM gece sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sağlıkçılar Arasında Kalp Krizi Vakaları Arttı

Son 2 aydır sağlık personeli arasında ciddi bir kalp krizi vaka artışı yaşanıyor. Son zamanlarda yaşanan kalp krizi vakalarına dikkatinizi çekmek istiyoruz.


Sağlık Çalışanlarının Bu Kadar Kalp Krizi Geçirmesi Tesadüf mü? - Tıklayın


Sadece basına yansıyan sağlıkçılar arasındaki kalp krizi vakalarını aşağıdan verdik. Bir bu kadarda basına yansımayan olaylar var. Bu konuda acilen bir araştıma yapılması gerekiyor. Özellikle genç sağlıkçı  erkeklerde kalp krizi vakası arttı.  Vakaların yoğun iş yükü, coronavirüs yada başka bir sebepten mi olduğu araştırılmalı

İşte sadece son 2 ayda meydana gelen ve sitemizden yayınlanan kalp krizi vakaları;

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Sağlıkçı 2 ay önce
Aşıların yan etkileri aşıdan sonra özellikle olmaya başladı gercekten aşılarda Bi sorun var
Sağlıkçı 2 ay önce
Sağlıkçı ani ölümleri araştırılsın. Kimi evinde ölü bulunuyor kimiyse ani kalp krizine kurban gidiyor. Aşı sonrası bu vakalar hızlı bir şekilde arttı. Lütfen verileri gözden geçirin, alınabilecek bir önlem varsa en kısa sürede alın.
laborant 2 ay önce
Evden hastaneye,hastaneden eve..Geceleri sabaha kadar saçma sapan tahliller, örneğin kene vakasından 7 tekrar trop,biyokimya,hemogram,pt inr..Ayda 10,11 tane 24 nöbet,cemaatin,tarikatın yoksa,iktidar partisini yalamayı becerememiş,yandaş sağlık sen üyesi de değilsen kalp krizi kaçınılmaz...Hayatımızda spor mu var,hoby mi var...
Sağlıkçı 2 ay önce
Aşıların yan etkisidir
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?