Sağlık Personelini Dolandırıp Alay Etti: Alacak İşi İçin Emniyete Gitme, Adliyeye Git!

2. el eşya satan bir dükkan sahibi tarafından Kocaeli'nde dolandırıldığını iddia eden sağlık personeli, “Emniyete başvuracağım dediğimde bana ‘Alacak işlerine adliye bakıyor’ diyecek kadar da yüzsüz !” ifadelerini kullandı.

Gündem 14.02.2021, 15:56 Güler Sağlam
Sağlık Personelini Dolandırıp Alay Etti: Alacak İşi İçin Emniyete Gitme, Adliyeye Git!

3 GÜN İÇİNDE TESLİM EDECEKTİ

Kandıra’da sağlık çalışanı olarak çalışan Emre Can isimli bir vatandaş, 2. el eşya satan bir dükkan sahibinin kendisini dolandırdığını iddia etti. Edinilen bilgilere göre dükkan sahibi, 7 Ocak günü söz konusu dükkandan eşya alan Emre Can’a eşyanın depoda olduğunu olduğunu söyledi. Vatandaşın alacağı başka bir eşyanın ise farklı bir ilçeden geleceğini söyleyen işletmeci, gelecek eşyaları 3 gün içinde teslim edeceğini belirtti.

TIKLAYIN

DOLANDIRICI ÇIKTI

Dükkan sahibinin bölgedeki esnaflardan olması nedeniyle bir sorun olmayacağını düşünerek alacağı ürünler için 1200 TL ödeyen Emre Can isimli vatandaş, ne parasını ne de ürünleri alabildi. Dükkan sahibinin, kendisini aradan geçen 35 gün boyunca farklı bahanelerle oyaladığını ifade eden vatandaş, “Şehre ilk geldiğimde Kandıra’da bulduğum ilk 2. elci dolandırıcı çıktı” dedi.

YÜZSÜZ!

7 Ocak gününden bu yana dükkan sahibiyle hemen her gün tartıştığını belirten vatandaş, dükkan sahibi şahıs için “Emniyete başvuracağım dediğimde bana ‘Alacak işlerine adliye bakıyor’ diyecek kadar da yüzsüz !” ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
11
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?