Sağlık Müdürüne Bakan Koca'dan Sonra Bir Tepki'de Doktor'dan: Önlüğü Önüne Attı!

Konya İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Koç gündemde kalmaya devam ediyor. "Eğer bu hızda giderse bir şehir hastanesi daha olsa yetmez" açıklamasının ardından Sağlık Bakanı Koca'nın tepkisini çeken Koç, iddialara göre Konya Eğitim Araştırma Hastanesini ziyareti sırasında bir uzman doktorunda tepkisine maruz kaldı.

Sağlık Müdürüne Bakan Koca'dan Sonra Bir Tepki'de Doktor'dan: Önlüğü Önüne Attı!

Konya İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Koç'un Eğitim Araştırma Hastanesi ziyareti sırasında gerçekleşen olayda, bir doktorla yaşadığı diyalog sonrasında doktorun hışmına uğradı.

TIKLAYIN

Edinilen bilgiye göre hastanede yaşanan yoğunluk sonrasında boş yatak sıkıntısı çeken doktora, "hastayı neden yatırmıyorsunuz" şeklinde soru soran Sağlık Müdürü Mehmet Koç, hiç beklemediği tepkiyle karşılaştı. 

Boş yatak olduğu halde hastayı yatırmadığı gibi bir algıya tepki gösteren hekim, "Evimize mi yatırcaz? Yer mi var, yatak yok" diyerek Sağlık Müdürü Koç'un önünde önlüğünü çıkararak yere attığı öğrenildi.  

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da "Eğer bu hızda giderse bir şehir hastanesi daha olsa yetmez" açıklamasını yapan Sağlık Müdürü Koç'a "Hastalığı önemsiz gösterenlerle hastaneleri çaresiz gösterenlerin iddialarını dikkate almayın." ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duymuyorlar
Duymuyorlar - 2 ay Önce

Hani Bir Türkü Var Bağırıyorum Duymuyorlar Çağırıyorum Duymuyorlar. Sayın Bakanım Duymuyor Gormuyor. Ya Birde Konyali Olmasan Ne Olacaktı.

Saglıkçı_42
Saglıkçı_42 - 3 ay Önce

Doktor arkadaş ciğer yemiş demek ki!!!

Le le le
Le le le - 3 ay Önce

E personel lere ebe hemşirelere sifir döner verirde sozlesmelı idarecilere en az 15 bin ile 25 bin tl maaş verirsen onlarsa işte örnekte görüldüğü gibi devletine kafa tutar ne demek bir şehir hastanesi daha olsa yetmez dalgamı geçiyor insanlarla acilen sözleşmeli yöneticilik uygülmesi sona ermeli sifur döner alanlarda döner almalı saglik müdürü de yerinde olsam istifa ederim bulunduğun makam tc devletinin makamıdır keyfi açıklama olmaz

Sema
Sema - 3 ay Önce

Mehmet Koç hocamız hayali hiç bir şey konuşmaz. Çok ilgili tabiki hastanelerin genel durumunu en iyi kendisi bilir. Böyle bir il sağlık müdürü Konya ya gelmez.

bi vatandaş
bi vatandaş @Sema - 3 ay Önce

bundan kötüsü mü varda malum sendikanın müdüründen daha iyi çalışıyor.

Adalet
Adalet - 3 ay Önce

E adamın dediği doğru imiş.O zaman Doğru söyleyeni Dokuz köyden kovalım.

Duymuyorlar
Duymuyorlar - 2 ay Önce

Arkadaş arkan sağlam olursa kim ne yakarsa yapsin ne goren lkur ne duran. Konyaya Alkah Acısın. Leyla Hanım Yanlış Kişiye Destek Verdin. Ayrıca Konya Hic Bir Zaman Bu Kadar Kötü Yonetilmedi. İl Müdürü İle Görüşemedim Diyen Yonetici Sayısı az değil. Hocaya Soralimla kurum yönetilmez. Sahada Personelin Cani Çıkıyor Mudur Bey Hastaneyi Sorunsuz taşımış Afferin Ona. Şehir Hastanesini Eğitim Araştırma Ekibi Tasidi. Ve Taşıyan Ekibe Teşekkür Bile Etmemiştir. Ancak Basin Yoluyla Emeği Geçenlere teşekkür ediyorum der. Konyaya Yazık.

Sağlık için
Sağlık için - 3 ay Önce

Mehmet hocam gibisi bir daha zor gelir
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovar demiş birisi, meyveli ağacı taşlarlar daha doğru bir atasözü bu durum için.
O geldikten sonra döner almaya başladık , sağolsun
Muhtemelen birilerinin rant kapılarını kapattığı için bu aralar bu kadar yüklendiler

Ek ödeme
Ek ödeme @Sağlık için - 3 ay Önce

Mehmet hocan göreve geldikten sonra gözünü personelin alacağına dikti.
Nöbet paralarımızı kesti
Döner sermaye dağıtılan faturanın %50 sini %39 a düşürdü.
Buda yetmezmiş faturayıda eksik gösterdiler. Personel döner almasın diye

Konya 2
Konya 2 - 3 ay Önce

Mehmet hoca adamın dublosu.konya bir daha böyle iyi niyetli bir sağlık müdürü görmez.kiymetini bilelim.


SIRADAKİ HABER