Sağlık Müdürü Taburcu Olan Hastaları Evinde Ziyaret Etti!

Karaman Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, ilginç bir yönteme imza atarak, Karaman Devlet Hastanesinde tedavilerinin ardından taburcu olan hastaları evlerinde ziyaret ederek, hastanede yattıkları süre de aldıkları tedavi süreci ve gözlemleri hakkında hasta ve hasta yakınlarından bilgi aldı.

Gündem 17.09.2019, 15:20 17.09.2019, 15:25
Sağlık Müdürü Taburcu Olan Hastaları Evinde Ziyaret Etti!

Karaman Devlet Hastanesinde tedavi süreçleri tamamlandıktan sonra taburcu olan hastalara çat kapı ziyaretinde bulunan Dr. Kurşun, hastalara geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra, verdikleri hizmetle ilgili olarak hasta ve hasta yakınlarından talep ve önerileri olup olmadıklarını sorarak, Karaman’da verilen sağlık hizmetini üst segmentlere çıkarmak adına böyle bir ziyaret dizisi gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

SAĞLIK MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ETTİLER!

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Hastalar ise yapılan ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, Karaman Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun’a teşekkür ettiler. Oldukça samimi havada gerçekleşen ziyaretlerde hasta ve hasta yakınları kısaca duygularını şöyle ifade ettiler; tedavi sürecimiz boyunca sağlıkçı ve hizmetli personeller bizlerle aile sıcaklığı ile ilgilendiler, şifayı ve güler yüzü bir arada bulduğumuz Karaman Devlet Hastanesi çalışanlarına verdikleri hizmetten ötürü teşekkür ederiz dediler. diyerek verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

HASTA VE HASTA YAKINLARINI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ!

Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun basın mensuplarına yaptığı kısa değerlendirmesinde, bire bir hizmeti alan vatandaşlarımızı ziyaret ederek sorunlarını ve önerilerini dinlemeye devam edeceğiz dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Cece 2 yıl önce
Reklam kokan hareketler
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?