Sağlık Müdürü Sert Çıktı: Sağlık Çalışanları Sizin Sağlığınız İçin Ölüyorlar!

Ayvalık'ta sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı lanetleyen Balıkesir İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz sert konuştu; "Sağlık çalışanları sizin sağlığınız için ölüyorlar" dedi.

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz " Hele bu dönemde, sağlık çalışanlarının bu kadar fedakar olduğu, evinde çocuğuna sarılırken elli tane hesap yaptığı dönemde, buna kimsenin hakkı yok. Covid servisinde 24 saat nöbet tutup, evine gidip çoluğuna çocuğuna sarılamayan insana,  kimsenin laf söyleyemeyede hakkı yok. apartmanda bir tane  covidli çıktığında herkes apartmanı terk etmeyi düşünüyor. Köyde evi varsa oraya gidiyor. Niye? Bana da bulaşır diye. Biz o hastaları tedavi ediyoruz arkadaşlar. Kimse kusura bakmasın. Hiçte mütevazi olamayacağız bu konuda. İnsanlar ölüyor. Başkalarını yaşatabilmek adına ölüyor. Biz izne göndermiyoruz insanları. Millet tatil için bizim bölgemize geliyor.Biz insanları haftasonu iznine göndermiyoruz. Böyle bir ortamda çalışıyoruz." dedi.

TIKLAYIN

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz'ın alkış alan konuşmasıyla gerçekleri bu tonda söyleyen resmi bir makamın olmasından dolayı mutlu olduk, moral bulduk. 

Resmi ağızlardan bu kelimeleri duymaya alışkın olmayan sağlık personelleri, Balıkesir İl Sağlık Müdürünü sosyal medya'dan kutladılar. Sağlık çalışanlarına sahip çıkan bu yöneticiler gibi yöneticilerin çoğalmasını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADAM ADAM
ADAM ADAM - 1 ay Önce

Bu Sağlık Müdürü ile önceden ayni yerde çalışma fırsatı buldum. Adam gibi adamdır. Helal olsun

Aaa
Aaa - 1 ay Önce

... Dedi ve 30 bin tl maaşını aldı.

uz dr
uz dr - 1 ay Önce

helal olsun,işte bu...

Balıkesir
Balıkesir - 1 ay Önce

Ya he he. Personellerine senin ve ekibinin yaptığı zulüm ne olacak. Reklam yapmayı çok iyi biliyorsun Fevzi efendi. Geldiğin illerde bile arkandan beddualar okutmuş biri olarak ve şu anda bulunduğun ilde personellerine yaşattıklarının hesabını en kötü ihtimal ile mahşerde çekeceksin. Ben şahsen o günü iple çekiyorum.

Abc
Abc - 1 ay Önce

Ne kadar güzel konuşmuş sağlik müdürü keşke bizim ilimizin sağlık müdürü olsaydı.ağzına sağlık müdürüm

BAL KES 09
BAL KES 09 - 1 ay Önce

Filler tepişir çimenler ezilir bu müdürün sağlık personelini düşündüğünü sanmıyorum kendi reklamını yapmak için iyi bir fırsat kollamış Balıkesirin korandan dolayı iyi bir sınav verdiği de yok. durum ortada. Bu müdür önce devletin aracını kendi özel aracıymış gibi kullanmayı bıraksın. Hak kukuk devleti düşünerek yapılır. bize gelip burdan güye personeli övüyor. sadece gülüyorum...

Reklamları izlediniz
Reklamları izlediniz - 1 ay Önce

Fevzi bey personellerinizi yaptığınız zulüm ile ilgili kaç tane dava dosyanız var. Balıkesir'de doktorlar neden istifa ediyor. Gelin birazda sizi geren konulardan bahsedelim de millet gerçek yüzünüzü görsün. Öyle gazetecileri satın alıp haber yaptırarak kameralara oynayarak ancak sizi tanımayanları kandırırsınız. Bizi değil...

Atma Fevzi atma
Atma Fevzi atma - 1 ay Önce

Personellerine izin vermezken sen değilmiydin 11 gün izin alıp memleketin Trabzon'da bayrama giden. Sonra gelen tepkiler üzerine kulağı çekilerek iznini iptal etmek zorunda kalan. Personellerini aramış. Atma Fevzi atma. Sen bugüne kadar hangi personelinin halini hatırını sordun Fevzi. Senden randevu almak isteyen personellerini bile reddetmedin mi Fevzi. Atma Ziya atma. Seni tanımasak buradaki tanımayanlar gibi helal olsun derdik ama seni tanıyoruz Fevzi. Atma Fevzi atma...


SIRADAKİ HABER