Sağlık Müdürü Kendisine Gelen Mesajları Paylaştı! Barış Pınarı Harekatında Görev Almak İstiyoruz!

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin terör koridorunu bertaraf etmek için başlattığı, huzur ve barışın timsali ordumuzun yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı’nda gönüllü olarak görev almak isteyen sağlık çalışanları Sağlık Müdürünü adeta mesaj yağdırdı.

Sağlık Müdürü Kendisine Gelen Mesajları Paylaştı! Barış Pınarı Harekatında Görev Almak İstiyoruz!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye Milli Ordusu ile birlikte başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nda gönüllü olarak hizmet etmek isteyen sağlık çalışanları, Kayeri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli’ye mesaj atarak taleplerini iletti. Harekatın 3. gününde kendisine atılan mesajları sosyal medya hesabından paylaşan İl Sağlık Müdürü Benli’nin paylaşımlarındaki mesajlardan bazıları şu şekilde:

"Selamünaleyküm müdürüm hayırlı akşamlar. Barış Pınarı Harekatında geçici görevli olarak personel gerekir ise 1. sıraya beni yazarsanız sevinirim. Müdürüm ben Gölcük ve Van depremlerin de görev aldım. Çevre sağlıkçı gerekirse ben gönüllü gitmek istiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

İyi akşamlar müdürüm. Ben Kayseri Şehir Hastanesi satın alma biriminde imzaya dolaşan personelim. Askerimize destek isterlerse hasta bakıcı olarak ilk sırada çıkmak isterim. Sizden ricamdır, beni ilk sıraya yazın. Her işi yapmaya hazırım. İyi akşamlar.

TIKLAYIN

Emekli ambulans şoförüyüm. Devletimin emrine amadeyim.

Verilecek her türlü göreve gönüllü olarak her an hazır olduğumu bildiririm sayın Müdürüm. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Rabbim, ordumuzu muzaffer, devletimizi ilelebet payidar eylesin."

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 20:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kayseri
Kayseri - 6 ay Önce

Reklam kokan haber

Kayserili
Kayserili - 6 ay Önce

Sayın müdürüm, hepimiz gönüllü askeriz. Yaşasın Türkiye cumhuriyeti ????

Abdulkadir GÖREL SAMSUN VEZİRKÖPRÜ
Abdulkadir GÖREL SAMSUN VEZİRKÖPRÜ - 6 ay Önce

Savaşda gönüllü olarak görev Almak istiyorum bu vatana canım feda sayın başhekim im gereğinin yapılmasını bilgilerinize arzederim

SIRADAKİ HABER