PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürü İçin Adrese Teslim İlan Yayınlandı İddiası

Üniversite tarafından yayınlanan ilandaki şartların kişiye özel olduğu ve aranan özelliklerin birebir İl Sağlık Müdürünü tarif ettiği ileri sürüldü.

Gündem 21.06.2022, 02:35 Cansu Polat
Sağlık Müdürü İçin Adrese Teslim İlan Yayınlandı İddiası

Samsun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Tıp Fakültesinde öğretim üyeleri alınacağına dair yayınlanan ilanda Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammed Ali Oruç’a yönelik kişiye özel ilan yayınlandığı iddia edildi.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre; Samsun Üniversitesi tarafından yayımlanan dahiliye tıp bilimleri bölümüne öğretim üyesi alımı ilanında; aile hekimliği kadrosu için açılan alımda istenen başvuru şartlarında Palyatif bakım ve COVID-19 aşıları konularında SCI kapsamındaki dergilerde çalışmalar yapmış olmak” ifadesi dikkat çekerken şartların kişiye özel olduğu ve aranan özelliklerin bire bir Samsun İl Sağlık Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Muhammed Ali Oruç’a hitap ettiği iddia edildi.

Sağlık Müdürünün yayınlanan ilanda olduğu gibi aile hekimi, doktor öğretim üyesi olduğu ve COVID-19 üzerine SCI kapsamındaki dergilerde çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Yorumlar (6)
Chuck taylor 2 ay önce
Yine gereksiz tuhaf bir haber yapmışsınız.Yöneticiler akademisyen olamıyor mu ?Sanki tüm akademik ilanlar kişiye özel değilmiş gibi Allah aşkına sadece bu üniversitenin ilanımı böyle kişiye özel ?Amaç üzüm yemekse tüm akademik ilanları takip edin derim ;)
Mustafa 2 ay önce
Gün geçmiyor ki samsun sağlık müdürü ile ilgili bir haber okumayalım. Çalışmasından çok tuhafliklarla haber oluyor.eserinle ne kadar övünsen azdır vekil demircan
samsun55 2 ay önce
bence asıl haber; müdür bey üniversiteye kabul edildikten sonra tıp fakültesine helikopter ile gelip gitmesi olur. :D malum kendisi sever helikopterle biryerlere gitmeyi. ;)
Gerçek 2 ay önce
Zaten bu müdürden herşey beklenir. Özel helikopter ile kendini covit te Ankara ya tasitti ya.
birileri için haber yapılıyor 2 ay önce
birileri için haber yapılıyor bıktırmayın şahsileştirmeyin keşke sorunlar bu kadar basit olsa
GEZGİN 2 ay önce
SAYIN BAKAN ADANAYI KURTAR, MÜDÜRÜ VE AVANELERİNİ DEĞİŞTİR. HERKES BIKTI.
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?