Sağlık Müdürü Berna Öztürk'den Yeni Skandal: FG Plakalı Başkan Atadı!

"Denizli Sağlık Müdürlüğü’nde skandallar bitmek bilmiyor" başlığıyla okuyusuna ulaşan Denizli Ekspres gazetesi, "yeni bir BERNA ÖZTÜRK skandalına ulaştığını yazdı. İddialara göre Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ün imzası ve referansıyla Denizli Kamu Hastaneleri Başkanlığına atanan İbrahim Emreoğlu’nun ilk sahibi olduğu ve hala F.G plakası taşıdığı özel aracı hiç çekinmeden kullandığı ortaya çıktı.

Gündem 18.08.2020, 15:45 18.08.2020, 15:50
Sağlık Müdürü Berna Öztürk'den Yeni Skandal: FG Plakalı Başkan Atadı!

Uzun süredir Denizli Sağlık Müdürlüğünde  mobbing iddiaları, intihar girişimi ve personele uygulanan sürgün atamalar, covid ödeneğinin idarecilerce istismar edilmesi  iddiaları daha gündemden düşmemişken, Denizli Sağlık Müdürlüğü'nden şok bir skandal daha…

Denizli Sağlık Müdürü Berna Öztürk'ün göreve gelmesinin hemen ardından Kamu Hastaneleri Başkanı olarak atanan Dr. İbrahim Emreoğlu ile ilgili açığa çıkan bir ayrıntı “PES ARTIK!” dedirtti.  

Denizli Sağlık Müdürü Berna Öztürk"ün teklifi ile yapılan atamada göreve getirilen Dr. İbrahim Emreoğlu' nun kullandığı ve ilk sahibi olduğu aracın plakasının halen 07 FG 740 olduğu bilgileri gündeme bomba gibi düştü.

Hain FETÖ  lideri Fetullah Gülen"in  isminin baş harflerinin bulunduğu 07 FG 740 plakalı araç böyle kritik ve üst düzey bir yöneticide ne işi var?

TIKLAYIN

Hain Darbe girişimi sonrası gerek kamu kurum kuruluşlarında, gerekse vatandaşlarda bulunan bu plakalar  FETÖ elebaşını protesto etmek amacıyla herkes tarafından iptal ettirilirken, Dr. İbrahim Emreoğlu halen ısrarla bu aracı kullanmaya niye devam ediyor?

Kamuda üst düzey yönetici olarak görev yapan Dr İbrahim Emreoğlu bu malum plakayı iptal ettirmediği gibi, hali hazırda Kamu Hastanelerine ve resmi işyerine dahi bu araçla gelip gitmektedir. Yoksa Dr. İbrahim Emreoğlunu üst düzey görev almasında bu plakanın hatırı var mıdır?

SUÇ DUYURUMDUR!

Bu haber aynı zamanda; 07 FG 740 plakalı, 2005 model,  Volkswagen Golf marka mavi aracı kullanan İbrahim Emreoğlu'nun Fetö ile bağlantılarının araştırılması ve bu kişiyi Denizli Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanlığına atanmasını sağlayan Berna Öztürk hakkında emniyet ve adli mercilere suç duyurumdur. 

Not: Başlıkta kullanılan araç fotoğrafı temsilidir.

Yorumlar (8)
Sivasi 58 3 ay önce
Kriptolar işbâşinda ve illeri dizayn etmeye ediyorlar başka cemaatleri kullanıyorlar, partiyi kullanıyorlar ama bir şekilde dürüst insanlara iftira atıp yerine kendi hashasilerini getiriyorlar, şartlar olgunlassin savcılığa bunlar bildirilecek
Saçmalık 3 ay önce
Türkiye yüzbinlerce FG plaka vardır,böyle saçma bir mantık mı olur? Adam Fetö ilintili ise süreç işletilir FG plakası olan herkes fetöcü iması ahlaki değil huluki de değil.
memur 3 ay önce
kahkaha atıp güldük,ne biçim iftiradır bu...hiç plakalara dikkat etmezdim.geçen gün "ann" diye bir plaka gördük demek ki bayağı küfür ediyormuş yahu.sayenizde çook güldüm bugün.
Devir iftira devri 3 ay önce
Artık insanlar makam koltuğu için birbirine iftira atar oldu.iftiranın adı da FETÖ oldu.bizim plaka da "sktr" yemiyoruz artık bırakın yaa.
YAHU BUNU DA HABER DİYE KOYDUNUZ MU 3 ay önce
Lütfen. Feto/pyd terör örgütü ile devletin ve milletin verdiği mücadeleyi bu şekilde safsata haberlerle itibarsızlaştırmayın.
Denizli 3 ay önce
Sikandallar olsa ne olur Denizli ye yakisan Md başarılı vekillerimiz çok seviyor personel sevmiyor oyu Md vermiyor ama personel veriyor buna rağmen destekleniyor Md devam personel başını vursun gari
Abuzer 3 ay önce
Oğlum ne seviyesiz haber yayınlıyor sunuz siz. O küçük beyinlerinizle kamuoyu oluşturmaya mı çalışıyorsunuz. Tamam liyakatsiz atama de anlarım ama ne bu şimdi ilkokul çocukları yapmaz böyle bir haberi.
mert adem 3 ay önce
faktır go
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?