Sağlık Müdürü Berna Öztürk: İlimiz Hak Ettiği Değeri Nihat Zeybekci Sayesinde Aldı!

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, 15 Temmuz itibariyle göreve devam eden ve yeni atanan Hizmet Başkanları, Servergazi ve Denizli Devlet Hastanesi Başhekimleri ile birlikte son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret ederek tüm süreçlerde sağlığa verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Gündem 17.07.2021, 13:51 Güler Sağlam
Sağlık Müdürü Berna Öztürk: İlimiz Hak Ettiği Değeri Nihat Zeybekci Sayesinde Aldı!

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. İbrahim Emreoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aytekin Polat, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz.Dr. Burak Altan, Destek Hizmetleri Başkanı Yavuz Tosun, Personel Hizmetleri Başkanı Özgül Ertan, Denizli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Mehmet Erkaleli ve Servergazi Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Alpaslan Alsoy ile birlikte son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret eden İl  Sağlık Müdürü Uz.Dr. Berna Öztürk Denizli’de yürütülen sağlık hizmetleri ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Öztürk; “Denizli son yıllarda sağlık konusunda yapılan yatırımlarla Ege’nin vizyon şehirlerinden birisi haline geldi. Sağlıkta ilklerin uygulandığı şehrimizi çevre illerden birçok hasta şifa bulmak tercih ediyor. İlimizin sağlık konusunda hak ettiği değeri almasında hiç kuşkusuz ki en büyük pay sahibi son Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’dir.

Sağlık konusunda ne zaman ihtiyacımız olsa, kapısını çaldığımızda bizi hiç geri çevirmedi. Her zaman olduğu gibi pandemi döneminde de arkamızda desteğini hep hissettik. Varlığıyla bizlere güven veren, her zaman yanımızda olan Bakanımız Nihat Zeybekci’ye sağlık camiamız ve hastalarımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Geçerli 5 ay önce
Berna hanım Dünyada geçerli olan sisteme göre doğru yolda.
Denizli 5 ay önce
İlimiz dediğin en çok üretim, ihracat yapan illerden biri zaten. Değeri ekstradan ne yaptınız da bilinmeye başladı ?
Sıradışı 5 ay önce
Berna hanım herkesin gittiği yol doğru yol değil
9
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?