Sağlık Müdürü Açıkgöz'den doktorlarla ilgili açıklama geldi

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Çine Devlet Hastanesi’nde bir doktorun koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından 4 doktorun da izolasyona alınmasıyla ilgili açıklama yaptı

Sağlık Müdürü Açıkgöz'den doktorlarla ilgili açıklama geldi

Çine Devlet Hastanesi’nde bir doktorun Kulak Burun Boğaz Uzmanın Ozan Barutçu’nun testi pozitif çıkmıştı. Barutçu’nun temas ettiği 4 doktor da izolasyona alındı. Son durumla ilgili açıklama yapan  Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, testi pozitif çıkan doktorun durumunun iyi olduğunu kaydetti.

TIKLAYIN

Hastanede hizmetin aksamaması için gerekli ikame yapıldığını söyleyen Açıkgöz, “Çine Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Uzmanımızın testi pozitif çıktı. Şu anda evde tedavisi devam ediyor. Kendisiyle görüştüm. Genel durumu gayet iyi. Temaslı olarak izolasyona aldığımız 4 doktorumuz daha var.

Vatandaşlarımıza hangi prosedürü uyguluyorsak sağlık çalışanlarımıza da aynı prosedürü uyguluyoruz. Pozitif vakanın temaslı olduğu kişilere de izolasyona alıyoruz. Çine’deki durum da budur. Hizmetlerin aksamaması için gerekli ikame de yapıldı. Beraberinde bir sağlık çalışanını daha pozitif olma ihtimali var. Arkadaşlar onu da gerekli düzenlemeleri yapıyorlar” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrucu
Doğrucu - 2 hafta Önce

Sahsimca Parmakla gösterilecek çalışkan müdürlerden biridir.Bartin ilinde genel sekreterlik yaptığı yılları bilirim o gittikten sonra Bartin Devlet Hastanesi çöküşe geçti.Keske zamanında Dursun Koç 'un yerine Bartın Il Sağlık Müdürü olsaydı diye çok dualar edildi kendisine.Hem devletini hem personelini korur kollar.Basarilarinin devamı dileğiyle...

Uzmanhekimi
Uzmanhekimi @Doğrucu - 7 saat Önce

Maviboncuk Bartın’da hepimizi mahvettiler, en yüksek ek ödemeyi ve değeri onun zamanında gördük.

MAVİ BONCUK
MAVİ BONCUK @Doğrucu - 2 hafta Önce

Bartın da sorun yok bu şahsı ben de bilirim herkese mavi boncuk dağıtarak iş yapılmaz dahada otoriter olmalı. Bana
dokunulmasın işler bir şekilde yürür düşüncesinde olmamalı.

Karamanhekimi
Karamanhekimi - 7 saat Önce

Çok vizyonu geniş, başarılı ve iletişim kurulabilecek nadir yöneticilerdendi. Çok özlüyoruz Karaman’da

SIRADAKİ HABER