Sağlık Müdürlüğünden Abdullah Gül'lü Cumhuriyet Bayramı Mesajı!

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal medya hesabından Cumhuriyet Bayramının 97. yıl dönümü nedeniyle adı 2023'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Millet İttifakının muhtemel Cumhurbaşkanı adaylarından Abdullah Gül'ün yaptığı paylaşımı yayınladı.

Gündem 29.10.2020, 22:55 29.10.2020, 23:43 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğünden Abdullah Gül'lü Cumhuriyet Bayramı Mesajı!

Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. İskender Gencer'in yaptığı Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Abdullah Gül'ün yayınladığı mesajın aynen aktarılması dikkatleri çekti. 2012'de emekliye ayrılarak, köyünde kümes hayvanlarını beslerken yeniden Sağlık Müdürlüğü koltuğuna oturan Müdür Dr. İskender Gencer'in kendi kişisel hesabından ise paylaşım yapmadığı görüldü. Muğla Sağlık Müdürü İskender Gencer'de Sözleşmesini Uzattı! haberimizden Sağlık Müdürü hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TIKLAYIN

Twitter paylaşımında "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünde herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Milli Mücadele kahramanlarımızı minnetle anıyorum." diyen muhtemel Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül'ün mesajı Muğla İl Sağlık Müdürlüğü resmi hesabında yayınlanması dikkat çekti.

Yorumlar (3)
Mustafa 1 ay önce
17 /25 Aralık ve 15 Temmuz darbesini bu millet engellemiş olsa bile hala darbeci zihniyetin hazırladığı yönetmelikler ile ve o zaman da bir şekilde bürokraside olan kişiler ile yönetilmeye devam ediyor...
Sağlıkçılar 1 ay önce
Derhal görevden alınması lazım gelir resmen bu taraf tutmak meydan okumaktır geçmiş görevi bitmiş birinin mesajını paylaşmakta nedir şuan görev başında milletin bir cumhurbaşkanı var iken bu neyin nesidir amacın nedir
Turgay 1 ay önce
1 ay sonra genel müdür olur bu zat.Akparti böyle Erdoğan karşıtlarını ödüllendirmeyi sever
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?