Sağlık Müdürlüğü Personel Başkanına Odasında Ağır Hakaretler!

Dün Kocaeli yerel gazetelerinde yer alan Belediye Başkan Adayını Sağlık Müdür Yardımcısı darp etti haberini sitemize taşımıştık. Haberle ilgili Sağlık Müdürlüğünden saglikpersoneliHABER.NET'e açıklama geldi.

Gündem 18.03.2021, 09:02 18.03.2021, 20:39 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğü Personel Başkanına Odasında Ağır Hakaretler!

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 

17 Mart 2021 tarihlerinde internet haber sitenizde yer alan “İl Sağlık Müdür Yardımcısı Belediye Başkan Adayını Darp mı Etti?” başlıklı haberler hakkında bilgi mahiyetindeki açıklamamız şu şekildedir;

Bahse konu haberde geçen iddialara istinaden; 16.03.2021 Salı günü saat 16.20 sıralarında Müdürlüğümüz Valilik yerleşkesinde meydana gelen olayda Ersoy Kandemir isimli şahıs Personel Hizmetleri Başkanı olarak görev yapan Op. Dr. Muhammed Coşkun GÜLER’in odasına gitmiş, sonrasında ağır hakaretler ve fiziksel eylemde bulunmuştur. Ardından Valilikte görevli polis memurlarına konuyla ilgili bilgi verilmiş ve bu sırada hakaret ve tehditlerde bulunan şahıs personeller tarafından uzaklaştırılmaya çalışılmıştır. Konuyla ilgili olarak suç duyurusu yapılmış olup; süreç takip edilmektedir. 17.03.2021

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
İRONİ DEĞİL GERÇEK BİR DURUM 5 ay önce
Personel hizmetleri başkanı beyin ve sinir cerrahisi uzmanı bir doktor.Ondan sonra da "ülkede hekim sıkıntısı var" He,he.var.
Aaa 5 ay önce
Bizde yedik
Rumuz yok 5 ay önce
Bu adam mobbingcinin önde gideni Ersoy Kandemir dedikleri, usulsüz bir soruşturmayla işinden ettikleri bir adam. Allah tan ki Ersoy Kandemir kansız değil de Şenol ergüneyle coşkun Güler denen şahıs hala hayatta. Bu açıklama gerçeği yansıtmıyor. Kameralar yalan söylemez ama. Daha önce de söylememişti.
25
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?