Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığındaki Başarısıyla Adından Söz Ettiriyor!

Arzu Polat, Sivas Sağlık Müdürlüğünde çalışıyor. Daha önce 11 yıl Sivas Numune Hastanesinde çalıştığı Cv'sinde yazıyor. Arzu Polat aynı zamanda AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı yapıyor. Eşi Erdal Polat‘ta Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin danışmanlığını yürütüyor.

Gündem 04.04.2021, 23:03 04.04.2021, 23:05 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığındaki Başarısıyla Adından Söz Ettiriyor!

Sivas Sağlık Müdürlüğünde çalışan, İl Genel Meclis Üyesi olan Arzu Polat aynı zaman da AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı yapıyor. İl Genel Meclisinde bir çok komisyonda da görev yapan Polat aynı zamanda divan katibi… Komisyon çalışmaları kapsamında Polat sık sık köy ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Sadece kendisi değil siyasetin içerisinde olan Polat’ın eşi Erdal Polat‘ta Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin danışmanlığını yürütüyor.

Polat ailesinin bu kadar yoğun tempoya nasıl dayandıkları merak edilirken AK Partili kadınlar ise bunca yükü sırtında taşıyan Başkan Polat’a adeta imreniyor.

Sivas Milletvekili Ekinci’nin Sivas’taki adeta eli olarak da bilinen Polat’ın, Ekinci’nin Kadın Kolları MKYK üyeliğinde yeni dönemde yer alamaması sonrasında yoğunluğu bir nebze azalmış olsa da Polat’ın temposu göz dolduruyor.

Polat, bunca yoğunluk arasında hangi arada işe gidiyor hangi arada meclis çalışmalarına katılıyor ve hangi arada Kadın Kolları Başkanlığı yapıyor merak konusu…

Arzu Polat geçtiğimiz dönemlerde Kadın Kolları Başkanlığı yapan Semiha Ekinci ve Şadiye Öztürk‘ün Başkan Yardımcılığı görevini yürütmesinin ardından iki dönemdir yaptığı kadın kolları başkanlığını ise ne kadar süreyle devam ettirecek bu da Sivaslı kadınların merak ettiği bir diğer konu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
Knn tprk 4 ay önce
Devlet memuru değil mi? Devlet Memuru ise siyasi parti ile ne işi var?
Ahmet 4 ay önce
Biz şimdi iki kelam etsek ,memur siyaset mi yapar dersiniz ?
selim karaca 4 ay önce
Devlet memuru değil işçi kardeşim işçiye siyaset yasak değil. ama yinede biraz işe gitse fena olmaz köyköy gezeceğine sonuçta maaş alıyor işe gitmeden.
Sağlıkçı 4 ay önce
Adaletini şey ettiğimin dünyası
Sultan 4 ay önce
Saglik mudurunede ayar veriyodur degilmi oyle ya kadin kollari baskani.Birde ne is yapiyor bu kadin onu tam cozemedim.Duymadigimiz birsey kaldimi memlekette daha ne olsun bir fiil isgal bu olsa gerek.
yavuz 4 ay önce
şaka gibisiniz ak partili taşeronlar; artık kadrolu ve bütün yetki bu işçilerde hastanelerde.. maaşları ise memurdan daha iyi
suç duyurusu 4 ay önce
Şu anda suç duyurusu yapıyorsunuz admin.
hasan 4 ay önce
elhamdülilllah bugünleri de gördük. taraf olamayanlar bertaraf olsun:))))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?