Sağlık Çalışanlarının Siyah Kurdelalı Saygı Duruşu Başladı!

Sağlık çalışanları tarafından başlatılan siyah kurdeleli saygı duruşu sahada karşılık buldu. Türkiye'nin çeşitli illerinden saygı duruşunda bulunan sağlık çalışanlarının görüntüleri geliyor.

Gündem 17.09.2020, 14:50 17.09.2020, 14:58 Güler Sağlam

Son haftalarda salgının tekrar yükselişe geçmesi, vaka ve ölüm sayılarının hızla artması ile beraber TTB, 14-18 Eylül 2020 haftasında tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacaklarını duyurmuştu.

Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapan sağlık çalışanları siyah kurdele takarak yaptıkları saygı duruşunu sosyal medya hesabından paylaşıyor. İşte o paylaşımlar:

ANTAKYA
Antakya’da ASM olarak; hastalarımızla birlikte kaybettiğimiz meslektaşlarımız ve bütün sağlık emekçilerinin anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunduk.

MERSİN
Mersin Yenişehir Hürriyet Aile Sağlığı Merkezi: Saygı ve hürmetle…

İSTANBUL
Siyah kurdele ile anmalar sağlık kurumlarında başladı. Vefa borcumuzdur: Covid -19 salgınında kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanları için 1 dakikalık saygı duruşu…

GAZİANTEP
Gaziantep-Kilis Tabip Odası da “Covid -19 salgınında kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanları için 1 dakikalık saygı duruşu…” paylaşımı yaptı.

TIKLAYIN

ANKARA

Covid -19 salgınında kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanları ve yurttaşlarımız için 1 dakikalık saygı duruşu... Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Ankara Sizleri unutmayacağız...

Sincan Devlet Hastanesi Yenikent Mesa Semt Polikliniği- Ankara

ADANA

ANKARA YENİMAHALLE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ

Yorumlar (3)
Dik duruş 3 ay önce
Bırakın bu boş işleri...! Batıdan aşırtma davranışları...!'siyah kurdele ' takmak nedir..! Ne faydası var..!bu aklı kim veriyor.. !yada kim icad ediyor böyle eften, puften boş işleri...!cık..cık...cık...!
Eğri 3 ay önce
Millî bır eylem bulun....!
Doğrusu 3 ay önce
Ya bırakın bu boş işleri, icraat yapın ve mesleğini iyi yapan insanlar olun en iyi saygı duruşunu göstermiş olursunuz.
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?