PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Çalışanlarını Darbeden Baba Oğlun Üstünden 3 Bıçak, 1 Satır Çıktı

Hastanede tartıştıkları sağlık çalışanlarına saldıran baba-oğul gözaltına alınırken şahısların üzerinden 3 bıçak ve 1 satır çıktığı öğrenildi.

Gündem 04.07.2022, 17:39 Cansu Polat
Sağlık Çalışanlarını Darbeden Baba Oğlun Üstünden 3 Bıçak, 1 Satır Çıktı

Hasta ziyareti için geldikleri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde güvenlik personellerinin “sadece bir kişi içeri girebilir” uyarısına aldırış etmeyen baba-oğul ile güvenlik arasında tartışma yaşandı. Tartışma sırasında 1’i kadın 2 güvenlik görevlisini darbeden baba-oğul gözaltına alınırken, şahısların üzerinden üç bıçaklı bir satır çıktı.

Dün Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisinde meydana gelen olayda Acil Servis travma bölümünde yatan hastalarını ziyaret etmek isteyen 3 kişi hastane güvenliğinin sadece bir kişi içeri girebilir yönündeki ikazına sinirlendi.

Güvenlik görevlilerinin uyarılarına aldırış etmeyen şahıslardan baba M.A ile oğlu Y.A. kendilerini engel olmak isteyen hastane güvenliğine saldırmaya başladı.

Çok sayıda güvenlik personelinin müdahale etmekte güçlük çektiği olayda, koridorda yaşanan arbedenin ardından bir ara hastanenin dışına çıkarılan baba-oğul, burada da personellere saldırmaya devam etti. Olaya müdahale eden hastanede görevli polis ve jandarma ekiplerinin de yardımıyla tekrar hastane içerisine alınan şüpheliler, burada da saldırganlıklarını sürdürdü. Hastanede bulunan hastalara ve yakınlarına aldırış etmeyen saldırganlar, güçlükle kontrol altına alınarak ihbar üzerine adrese gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

Üstlerinden 3 bıçak ve 1 satır çıktı

Olay sonrası 1'i kadın 2 güvenlik görevlisi darp raporu alarak saldırganlardan şikayetçi olurken, polis ekiplerince şüphelilerin yapılan üst aramasında 3 bıçak ve 1 satır çıktı. Baba M.A. ve oğlu Y.A., ekipler tarafından gözaltına alınırken, olayla ilgili başlatılan tahkikatın sürdüğü öğrenildi. Öte yandan, olayı güçlükle kontrol altına alan güvenlik personelleri sayesinde hiçbir sağlık çalışanı zarar görmedi.

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?