Sağlık Çalışanlarına Silahlı Saldırı!

Bolu'da 112 Acil Sağlık ekibi silahlı saldırıya uğradı.

Gündem 30.12.2020, 22:11 30.12.2020, 22:14 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanlarına Silahlı Saldırı!

Bolu’da 112 Acil Sağlık ekibi silahlı saldırıya uğradı.

Bolu’da, 112 Acil Sağlık ekibi, rahatsızlanan yaşlı bir kadının yakını tarafından silahlı saldırıya uğradı.

TIKLAYIN

Kent merkezinde görevli bir 112 Acil Sağlık ekibi, ihbar üzerine Köroğlu Mahallesi Can Sokak’ta yaşayan 82 yaşındaki hastaya müdahaleye gitti. Sağlık ekipleri, kendilerini bekleyen yakınlarından hasta hakkında bilgi almaya çalıştığı sırada bir kişinin sözlü saldırısına uğradı.

Bunun üzerine sağlık ekipleri polise haber vererek ambulansın içinde emniyet mensuplarının gelmesini beklemeye başladı. Sağlık ekiplerine sözlü saldırıda bulunan kişi bu sırada tabanca ile ambulansa ateş etmeye başladı.

Olay yerinden uzaklaşarak Bahçelievler Polis Karakoluna giden sağılık ekipleri şahıs hakkında şikayetçi oldu.

Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol ile sağlık müdürlüğü yetkilileri de polis karakoluna gelerek saldırıya uğrayan sağlık personelinin durumunu öğrendi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
çivisi çıktı 5 ay önce
Allah belanızı versin bunlar tam anlamıyla güruh..memlekette yasa yok ki..böyle magandalara hiç birşey olmuyor, kimi ayrıldığı eşini öldürür..kimi hırsızlık yapar bakarsınız 30-40 tane adli sicil kaydı vardır bir şey olmaz..kimi gasp eder onu bunu..kimi hastane basar rehin alır hemşireyi..sonuç ya takipsizlik verilir ya da adli kontrol şartıyla serbest bırakılır..sonuçta serbest bırakılan magandalığına devam eder..yok ağam yok..bu işin çivisi çıktı iyice..
Heye 5 ay önce
Silah taşıma istiyoruz. 155 gelene kadar 155 kurşun yemek istemiyorum, caydırıcılık için 112 lere silah taşıma veilmelidir
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?