Sağlık Çalışanlarına 3 Yıl İçin 4 bin 300 Lira Promosyon Anlaşması

İl sağlık müdürlüğü bünyesinde görev yapan 970 sağlık personeline 3 yıl için tek seferde İş Bankası tarafından peşin olarak 4 bin 300 lira promosyon ödenmesi için anlaşma sağlandı.

Gündem 09.02.2021, 08:28 09.02.2021, 15:18 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanlarına 3 Yıl İçin 4 bin 300 Lira Promosyon Anlaşması

Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve yetkili sendikalarında iştirak ettiği banka maaş promosyon ihalesinde, sağlık çalışanlarını memnun edeceği düşünülen bir fiyat elde edildi.

İhale sonunda il genelinde İl sağlık müdürlüğü bünyesinde görev yapan 970 sağlık personeline 3 yıl için tek seferde İş Bankası tarafından peşin olarak 4 bin 300 lira promosyon ödenmesine hak kazanıldı.

TIKLAYIN

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bitlis İl Sağlık Müdürü Dr. Koray Okur, bünyesinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarını kapsayan bir banka maaş promosyon ihalesinin başarıyla tamamlandığını belirterek, bankayla yapılan 3 yıllık anlaşma sonucunda sağlık personellerine 2021 Mart ayından geçerli olmak üzere tek seferde 4 bin 300 lira promosyon ödeneceğini dile getirdi.

Yapılan promosyon anlaşmasının tüm sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını söyleyen Sağlık Müdürü Dr. Koray Okur, ihale sürecinde emeği geçenlere ayrıca teşekkür etti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Rosemary 2 ay önce
Bitlis de yaşayanlar yaşadı...gerisini enterese etmiyor
3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?