PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Çalışanları Mobbing’e Maruz Kalıyoruz Diyerek Başhekim Hakkında Şikayette Bulundu!

İlçe Sağlık Müdürlüğünde çalışan sağlık personeli, mobbing’e maruz kaldıklarını ileri sürerek Devlet Hastanesi Başhekiminden şikayetçi oldu.

Gündem 02.11.2022, 16:01 Cansu Polat
Sağlık Çalışanları Mobbing’e Maruz Kalıyoruz Diyerek Başhekim Hakkında Şikayette Bulundu!

Evrensel sitesinde yer alan habere göre; Didim İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde çalışan sağlık emekçileri, kendilerine mobbing yaptığını iddia ettikleri Didim Devlet Hastanesi Başhekimi hakkında şikayette bulundu.

Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında Didim İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Didim Devlet Hastanesi Başhekimi, çalışanların iddialarına göre sürgün etme, hakaret, özlük haklarını gasp etme konularında çalışanlara mobbing uyguladı.

Mobbing’e maruz kaldıklarını ileri süren sağlık çalışanları, kurum içerisinde gerçekleşen mobbinglerle ilgili tutanaklar tuttuklarını ancak herhangi bir sonuç alamadıklarını söylediler

Mobbing mağduru olduklarını söyleyen sağlık çalışanları, Başhekim hakkında “iş ve çalışma hürriyetinin ihlali” suçlamasıyla Altınkum Şehit Fethi Sekin Polis Merkezi Amirliği’ne giderek şikayette bulundular.

Yorumlar (22)
Mehmet 1 ay önce
Başhekim olmuş diye adam olmuş sanıyor kendini
Yenibahar 1 ay önce
Amirlik vasıfsız insanlıksız kişilere verilip liyakatsız olduğundan ve her kurumda amirden çok amirci yalakalardan oluyor nerede memur amire mobing yapıyorsa helal olsun
Memur 1 ay önce
Artık mobing memurdan amire doğru gidiyor .tersine mobing var .işine gelmeyen hemen amirim bana mobing uyguluyor diye ağlanıyor.
Ali 1 ay önce
Sen nerde müdürsün
Karantinx 1 ay önce
İdarecide görevini kötüye kullanmasın. Adam gibi işini yapsın. İnsanların hassas noktalarıyla oynamasın
Karantinx 1 ay önce
Adını memur koydun diye senin idareci olduğunu anlamadık mı zannettin saf :))
Öz memur 1 ay önce
kesin mobbingci bir idarecidir. :))
Asabi 1 ay önce
Alanya ağız ve diş sağlığı merkezi başhekimi bayan personellere FAHİŞE diye hitap ediyor. Valilik Makamına şikayet ediliyor ancak Dosya ak parti teşkilatının talimatıyla kapatılıyor. Kısacası boş işler bunlar şikayet bir halta yaramıyor. Adaleti ve hesap sormayı farklı yollarla kendileri yapsınlar
Katip 1 ay önce
Korkudan personel konuşmuyor
Nihal 1 ay önce
Siyasetin sağlıkta ne işi var böyle efe efe gezerler
Harun 1 ay önce
Bütün bunlar yaşanırken İl Sağlık Müdürü zeytin mi topluyormuş!!!!!!!!!!!?
Yok artık 1 ay önce
Hizaya çekseymiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın