Sağlık Çalışanları Kamu Sosyal Tesislerinden ve Toplu Taşımadan 2021'e Kadar Ücretsiz Yararlanacak!

Cumhurbaşkanı Kararı ile sağlık çalışanları 2021 yılına kadar toplu taşıma ve kamuya ait sosyal tesislerden yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanacak. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Sağlık Çalışanları Kamu Sosyal Tesislerinden ve Toplu Taşımadan 2021'e Kadar Ücretsiz Yararlanacak!
banner71

Sağlık kuruluşlarında çalışanların toplu taşıma ve kamuya ait sosyal tesislerden ücretsiz yararlanma süresi 31 Ağustos'ta sona eriyordu. Bu süre 2021'e kadar uzatıldı. saglikpersoneliHABER.NET bir haftadır bu sürenin uzatılması için "Sağlıkçıların Misafirhane ve Toplu Taşımadan Ücretsiz Yararlanma Süresi Uzatılmalıdır!" ve "Sağlıkçılar Konaklama ve Toplu Taşımanın Uzatılmasını İstiyor: 1 Hafta Kaldı!" haberleriyle yetkililere seslenmişti. 

Sağlık personelinin mesai kaybını önlemek, zaman tasarrufu sağlamak ve yapılacak çağrılara süratle icabet etmek amacıyla görevli olduğu sağlık kuruluşuna yakın bulunan kamu sosyal tesislerinden yararlanmak isteyenler ile görevli olduğu sağlık kuruluşundan başka bir yere görevlendirilenler, kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma süreleri uzatılmış oldu.

TIKLAYIN

Cumhurbaşkanı Kararı ile sağlık çalışanları, belediyeler ve baglı kuruluslarınca yurutulen toplu tasıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 4 hafta Önce

ARKADAŞLAR BIRAKIN BU HABERLERİ BELEDİYENİN İSTEĞİNE BIRAKIYORSUNUZ TÜRKİYE DE 10 15 İL HARİCİNDE UYGULAYAN YOK KAYSERİ 1 AY ÜCRETSİZ YAPTI GERİSİ ÜCRETLİ AMA AYLARDIR EVLERİNDE YATAN KİŞİLER İNDİRİMLİ YADA ÜCRETSİZ

cnn
cnn - 4 hafta Önce

lütfen bursa yı da gorsun aylardır toplu tasıma ücretli

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 4 hafta Önce

Bursa belediyesi aylardır hep para aldı,keşke Ankara veya İstanbul da yaşasaydım yada İzmir

Bitlisli
Bitlisli - 4 hafta Önce

Manisa Büyükşehir belediyesi de 1ay toplu taşıma araçlarında ücretsiz yaptı sonra kaldırıldı bu uygulama ve özellikle belediyenin özel toplu taşıma araçlarında da ücretsiz olması gerekiyor ama uygulayan yok...

HmşrŞnlı
HmşrŞnlı - 4 hafta Önce

Şanlıurfada zaten ücretliydi uymuyorlar ki buna

sağlıkçı
sağlıkçı - 4 hafta Önce

hastanelere ücretsiz personel servisleri ayarlasınlar daha iyi

Çiçek
Çiçek - 4 hafta Önce

Türk Sağlik-Sen misafirhanesinde kaldim yakin zamanda Ankara 'da ücret aldilar kisi basi 75lira nerde uygulaniyor biz göremedik zaten dolmuslarda parali

Garip
Garip - 4 hafta Önce

Isparta toplu taşıma da ücret alıyor haber başlığı değil içeriği önemli kandırmayın artık yazıktır gariptir üzmeyin sağlıkçıları millet sanıyor ki sağlıkçı olmak varmış diyor saldırıyor garibanlara ????


SIRADAKİ HABER