Sağlık Çalışanları Antalya'daki Kamplarda Buluşacak!

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan yaptığı açıklamada, "Kampta, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyon düzeyini yükseltmeyi hedefliyoruz" dedi. Antalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde fedakarca görev yapan sağlık çalışanları için kamp düzenlendi.

Gündem 09.10.2020, 22:19 12.10.2020, 20:52 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanları Antalya'daki Kamplarda Buluşacak!

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, Duacı Köyü yakınında bulunan Alaaddin Keykubat kampında 17-18 ve 24-25 Ekim döneminde sağlık çalışanlarının çocukları, 31 Ekim-1 Kasım ve 7-8 Kasım'da ise baba-oğul, anne-kız kampları gerçekleştirilecek.

Kamplarda bisiklet, tırmanış, ok atma, golf, dart, bocce, yüzme havuzu, kamp ateşi, müzik ve gençlik faaliyetleriyle hem sağlık çalışanları hem de çocukları stres atacak

TIKLAYIN

Kamplara katılacak sağlık çalışanları ve çocukları, ulaşım, yeme içme, konaklama gibi bütün etkinliklerden ücretsiz faydalanacak.

"Sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonu yükselecek"

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, AA muhabirine, salgın sürecinde sağlık çalışanlarının fedakarca çalışmaları nedeniyle ailelerinden ve çocuklarından uzak kaldığını belirtti.

Sağlık çalışanlarını ve çocuklarını misafir etmekten mutlu olacaklarını vurgulayan Gürhan, "Kampta, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyon düzeyini yükseltmeyi hedefliyoruz. Çocukların da aileleriyle geçirdikleri zamanın daha etkin ve verimli olmasını arzu ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?