Sağlık Çalışanları 12 Mayıs'ta Destek Bekliyor!

Sağlık çalışanlarının salgın süresi boyunca kahramanca nasıl mücadele ettiğini, nelerden vazgeçtiklerini, mesai kavramı gütmeden günlerce hastaneden ayrılmadan çalıştıklarını anlatmaya gerek yok.

Sağlık Çalışanları 12 Mayıs'ta Destek Bekliyor!

Pandemi salgınında 2 ay geçmiş olmasına rağmen hala misafirhanelerde kalan sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını Sağır sultan duydu, yaşayanlar da gördü. 

TIKLAYIN

Hekimi, hemşiresi, teknisyeni, memuru, şoförü, sağlık memuru tümü koronaya karşı büyük bir savaş verirken, 12 Mayıs Çarşamba Hemşireler Gününde saat 21:00’de Tüm Türkiye’yi balkonlara davet ederek, 3600 Ek Gösterge ve Seyyanen zam konusunda kendilerine destek olmalarını istiyor. 

Sosyal Medya üzerinden yapılan paylaşımlarda "Hep birlikte alkışladığımız kahraman sağlık çalışanları 3600 ek göstergeyi de seyyanen zammı da hak ediyor. 12 Mayıs Çarşamba Hemşireler Gününde 21.00'de balkonlardayız" ifadelerine yer verdiler.

Öte yandan Twitter üzerinden #SağlıkçıHakkınıArıyor #12MayısTalebimiz #SağlıkçınınTalebi gibi hastagler altında twitler atan sağlık çalışanları Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 3600 ek gösterge ve seyyanen zam talepleri konusunda seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 15:21

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
HEMŞİR
HEMŞİR - 4 hafta Önce

SAKIN HA SAKIN HEMŞİRE SAĞLIK MEMURU OLUYUM DEMEYİN YOKSA ANANIZ...

Sağlık çalışanı
Sağlık çalışanı - 4 hafta Önce

Lütfen Sayın bakanımızdan bşr defaya mahsus sınavsız ünvan değişikliği istiyoruz.Bunu bize lütfen çok görmeyin

Sağlık pers.
Sağlık pers. - 4 hafta Önce

Biz hükümetten hiç bir şey elde edemeyiz hiç kimse kusura bakmasın çünkü hiç bir kamu kurumunda böylesine bi ayrımcılık yok Edirne’de ki polis asker bankacı vs. Karsda ki meslektaşına işini gördürebilir gördüğünüz maliyeci çaycısına bile sahip çıkar ( çaycıyı küçümsediğimden değil yanlış anlaşılmasın ) ama sağlık tırt hele hele hemşire şöyle sağ.memuru böyle sekreter çalışmıyor röntgenci yatıyor anestezi işe gelmiyor gibi ayrımlar oldukça bu teşkilat hiçbir kazanım elde etmez biz önce bu ayrımları bi kenara Bırakıp tek yürek olmamız lazım ama nerdeeee

SIRADAKİ HABER