Sağlık Çalışanının Evini Soydular!

Diyarbakır’da sağlık personeli olarak çalışan Ramazan Uran’ın evi hırsızlar tarafında soyuldu. Hırsızlar, Ural ailesinin 4 adet cumhuriyet altını ve 10 bin Türk Lirasını çaldı. Konuyla ilgili Yenigün Haber’e konuşan Ural, hırsızların biran önce yakalanarak mağduriyetlerinin giderilmesini istedi

Gündem 05.12.2021, 18:48 Zeynep Elmalı

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesi’nde hırsızlar, bir sağlık çalışanının evine girdi. Evde bulunan para ve ziynet eşyalarını çalan hırsızlar kayıplara karıştı.  Edinilen bilgilere göre, olay 2 Aralık saat 20:00 sularında Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar İlçesi’ndeki Taleytepe Mahallesi 4007. Sokakta meydana geldi. Ural ailesinin evde olmadığını fırsat bilen hızlar, eve girerek 10 bin TL ve ziynet altınlarını çaldı.

Ural, yaşanan hırsızlık olayını Yenigün Haber’e şöyle anlattı; “2 Aralık saat 19.50’da 4 kişi evimi soydu. Evim birinci katta, balkona çıkıp oradan da salonuna giriyorlar. 40 dakika içerde kaldılar. 3 kişi evin içerisine giriyor, biride gözcü olarak dışarda bekliyor. Hırsızlar 4 adet Cumhuriyet altını ve 10 bin TL’de para çaldılar. Eşyaları çalmadılar, ortalığı dağıtmışlar. Hırsızlık olayının gerçekleştiği saatte eşimin bir rahatsızlığı vardı,  hastaneye götürmüştüm. Akşam 21.30’da eşim ve çocuğumla birlikte eve geldik, hırsızların eve girdiğini fark ettim hemen polisi aradım, eve gelip incelemelerde bulunup parmak izi aldılar. Kamera kayıtlarını da incelemek için aldılar. Bizim isteğimiz biran önce bu hırsızların yakalanması ve yaşamış olduğumuz mağduriyetin giderilmesi.” 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
hemşire 2 ay önce
hemşire ise üzülürüm doktor ise üzülmem
Hekim 2 ay önce
Yardımcı sağlık personelisiiniz
Hemşire adlı kullanıcı 2 ay önce
Tipik ezik ysp
-6
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?