Sağlık Çalışanı Kadın Eski Erkek Arkadaşı Tarafından 4 Kurşunla Öldürüldü

Katilin yine en en yakınındaki isimlerden biri olan Kadın cinayetiyle sarsılan Türkiye'de bu kez kara haber Aydın'dan geldi. Aydın Devlet Hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışan bir kız çocuğu sahibi 31 yaşındaki Necla Demirbaş, uzaklaştırma kararı verilen erkek arkadaşı tarafından, evinin önünde kalbine sıkılan 4 kurşunla öldürüldü.

Gündem 27.03.2021, 22:44 29.03.2021, 11:39 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Kadın Eski Erkek Arkadaşı Tarafından 4 Kurşunla Öldürüldü

Cinayet, öğle saatlerinde Aydın Adnan Menderes Mahallesi’nde bir apartmanın önünde işlendi.Boşandığı eşinden bir kız çocuğu sahibi 31 yaşındaki Necla Demirbaş, bir süre önce 25 yaşındaki O.G. ile birlikte yaşamaya başladı.Necla Demirbaş ile O.G.'nin arası açılınca Demirbaş’ın mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.Öğle saatlerinde aracı ile evin önüne gelen O.G., genç kadını yanında getirdiği tabancayla vurdu. 4 el ateş etti. Necla Demirbaş kalbinden ağır yaralandı.

SİLAHI BAŞINA DAYADI

TIKLAYIN

Daha sonra sokağa çıkan O.G. arabasının yanına gelince silahı bu defa başına dayayıp tetiğe bastı.

Necla Demirbaş ile O.G. ayrı ayrı ambulanslarla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Necla Demirbaş hayatını kaybetti, O.G.’nin de durumunun ağır olduğu ve cihaza bağlı olarak yaşadığı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Asker sağlıkçı 2 hafta önce
Katil yine en yakın ismiymiş başlığa bak, eşinden boşanmış erkek arkadaşı tarafından vurulmuş kısacası oynaşı şeriat gelsin arkadaş vuran adam ya askerliğini yapmamıştır yada bedellidir askerlik 15 ay yapsa orda adam gibi ederlerdi
4
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?