Sağlık Çalışanı Eşe Doğum Günü Sürprizi!

Onikişubat Belediyesi, Hakkari’de çalışan işçi Şevket Gözüdok'un talebi üzerine Kahramanmaraş’ta sağlık çalışanı eşi Melek Gözüdok'ü doğum günü sürprizi yaptı.

Sağlık Çalışanı Eşe Doğum Günü Sürprizi!

Vefa Sosyal Destek Grubu, Hakkari’de çalışan işçinin talebi üzerine Kahramanmaraş’ta görevli sağlık çalışanı eşi için doğum günü sürprizi hazırladı.

TIKLAYIN

Onikişubat Belediyesinin Vefa İletişim Hattı’na gelen bir talep üzerine harekete geçen ekipler, görevi dolayısıyla Hakkari’de bulunan Şevket Gözüdok’nun eşi Melek Gözüdok’un doğum gününü kutlamak için harekete geçti.

Ekipler, pasta ve çiçek alıp yerel sanatçılarla birlikte Melek Gözüdok’un evine giderek doğum günü sürprizi yaptı. Doğum günü pastasının yanı sıra, en sevdiği şarkıyı canlı olarak ses sanatçısından dinleyen sağlık görevlisi Melek Gözüdok, eşiyle yapılan canlı bağlantı sırasında duygu dolu anlar yaşadı. Sürpriz doğum gününden dolayı eşine ve görevlilere teşekkür eden Melek Gözüdok, “Daha önce bu kadar sürprizli bir doğum günü yaşamadım. Eşimin uzakta olması dolayısıyla üzgünüm fakat bu sürprizle çok mutlu oldum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER