PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Çalışanı Borçları Yüzünden Ameliyathanede İntihar Etti

Üniversite hastanesinde görev yapan Adem K. isimli sağlık çalışanı iddialara göre borçları yüzünden hastanenin ameliyathane servisinde yaşamına son verdi.

Gündem 14.06.2022, 02:11 14.06.2022, 13:26 Cansu Polat
Sağlık Çalışanı Borçları Yüzünden Ameliyathanede İntihar Etti

Edinilen bilgiye göre olay bugün meydana gelirken okuz Eylül Üniversitesi Hastanesi sağlık çalışanı Adem K.’nın mesai arkadaşları ameliyathaneye geldiklerinde arkadaşlarını hareketsiz bir vaziyette buldu.

Hastane çalışanları durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirirken olay yerine gelen ekipler sağlık çalışanı adem K’nın anestezi hortumunu ağzına dayayıp çok miktarda gaz yutarak yaşamına son verdiğini tespit etti.

İddialara göre Adem K.’nın borçları yüzünden yaşamına son verdiği ileri sürülürken savcının incelemesinin ardından Adem K.’nın cesedi kesin ölüm nedeninin öğrenilebilmesi amacıyla otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Yorumlar (2)
Nihat 2 hafta önce
Çalışanların yüzde 80 bu duruma çok yakın ama umrunda olan bir bakanlığımız yok müjdeler yakındır!!!
ÖLME EŞŞEĞİM ÖLME 2 hafta önce
LA OĞLUM ÖLMEYE DEĞER Mİ... HERKES BORÇLU... ÖLDÜN DE NE DEĞİŞTİ... MAAŞ GENE AYNI MAAŞ... YAZIK ETMİŞSİN TAM DA BU HAFTA SAYIN SENDİKAMIZ VE SAYIN BAKANIMIZIN GAYRETLERİ İLE SAĞLIKÇININ PARASAL SORUNLARI ÇÖZÜLMÜŞTÜ...
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?