Sağlık Bakanı Koca’nın Hayranı Nihal Hanım Sosyal Medyanın Gündeminde: Engellendi mi?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Twitter’de attığı her tweetin altına aşk dolu yorumlar yapan Nihal Hanım isimli Twitter kullanıcısı sosyal medyanın diline düştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bu yorumlar sonrasında Nihal Hanım isimli kullanıcıyı engellediği iddia edildi.

Gündem 12.01.2021, 15:45 12.01.2021, 15:48 Güler Sağlam

Fahrettin Koca’nın gizli hayranı Nihal Hanım sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi. Nihal Hanım isimli bir Twitter kullanıcısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın her tweetinin altına aşk dolu yorumlar yapınca Twitter kullanıcılarının gözünden kaçmadı. İddiaya göre Bakan Koca’da bu yorumları fark ederek, Nihal Hanım isimli kullanıcıyı engelledi.

Fahrettin Koca’ya yorum yapan Nihal Hanım TT oldu

Sosyal medyada çok konuşulan olayda Nihal Hanım, Fahrettin Koca’nın her tweetinin altına yorum yapıyor ve bazen de yaptığı yorumlarda müstehcen ifadeler kullanıyordu. Sosyal medya kullanıcıların gözünden kaçmayan yorumlara çok sayıda da cevap verildi. İddiaya göre bu yorumları fark eden Fahrettin Koca gizli hayranı Nihal Hanım’ı engelledi.

Sosyal medyanın diline düştü

Söz konusu tweetler kısa süre içinde sosyal medyanın diline düştü. Sadece Twitter’de değil aynı zamanda Instagram ve Ekşi sözlük gibi platformlarda da konu hakkında çok sayıda yorum yapıldı. Bir çok kullanıcı da Bakan Koca’nın Nihal Hanım’ı engellediğini iddia etti.

Fahrettin Koca Nihal Hanım olayı ne?

TIKLAYIN

Fahrettin Koca Nihal Hanım olayı Twitter’de Nihal Hanım isimli bir kullanıcının Fahrettin Koca’nın attığı Tweetlere aşk dolu yorumlar yapması ile gündeme geldi. Nihal Hanım isimli kullanıcı Bakan Koca’nın hiçbir Tweetini es geçmeden yorum yapınca sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

İşte Nihal Hanım’ın Fahrettin Koca’ya yazdığı bazı cevaplar:

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
xxx 4 ay önce
hiç güleceğim yoktu :))ortalık yanıyor nihal saç taramanın derdinde :)))
şemmuz 4 ay önce
Bu nihal erkek çıkmasın birde :))
Cansu 4 ay önce
Hayatimda hiç böyle twett almadim. Kıskandım bakanımızı. Makamını hekimliğini kıskanmadım. Ama bu muameleyi kıskandım
halk 4 ay önce
Koyun can derdinde kasap et.Gülmekten kırıldım..
birisi 4 ay önce
DESTUR DEMEK İSTİYORUM. SEVİYEYİ İYİCE AYAKLAR ALTINA ALDINIZ. HADİ HABER YAPTINIZ, BARİ SAĞI SOLU BİRAZ SANSÜRLESEYDİNİZ. EDEP YA HU.
Biri 4 ay önce
Tuvit le falan bakanlık yönetilmez bu işler boş işler
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?