Sağlık Bakanı Koca'dan İyi Parti Liderine Teşekkür!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Sağlık Bakanı halkı doğru bilgilendiriyor” sözlerine Twitter hesabından yaptığı paylaşımla teşekkür etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, corona virüs salgınında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın tutumunu beğendiğini söyleyerek, “En küçük bir şey oluyor. Çıkıyor, fotoğraf veriyor. Bu iyi bir şey. Bu hakkı teslim etmemiz lazım. Bu konuda enfeksiyon hastalıklarında uzman hocaları topladı, onlarla ilgili ekip kurdu. Bu iyi bir tutum, dolayısıyla bu hakkı Sağlık Bakanlığı’na teslim etmek lazım” ifadelerini kullanmıştı.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Akşener’in kendisi için sarf ettiği sözlerin videosunu paylaşarak, teşekkür etti.

Bakan Koca, Akşener’e teşekkür mesajında, “Sayın Meral Akşener’e, Bilim Kurulumuz ve sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum. Koronavirüs gibi hayati bir konuda keşke her görüşten insan doğrulara “Doğru!” demeyi bilse, mücadelemizi hep birlikte verebilsek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 22:18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER