Saadet Lideri: Sendikaların Talepleri Beni Tatmin Etmiyor ki Memurları Etsin

Saadet Partisi Genel Başkanı Temek Karamollaoğlu, “Sendikaların istediği talepler beni tatmin etmiyor ki çalışarak, ücret alanları tatmin etsin. Ama emin olun bu bile belki iktidar tarafından abartılı görülüyor.” dedi.

Saadet Lideri: Sendikaların Talepleri Beni Tatmin Etmiyor ki Memurları Etsin

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Balgat’taki eğitim merkezindeki İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’na katıldı. Karamollaoğlu, kamuda çalışanlarının devletle toplu sözleşme görüşmelerini değerlendirdi.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, 5. dönem toplu sözleşme görüşmeleri için hükumetle masaya oturan sendika temsilcileri ile hükumete tepki gösterdi.

TIKLAYIN

SENDİKALARIN TALEPLERİ BENİ TATMİN ETMİYOR Kİ ÜCRET ALANLARI TATMİN ETSİN

Karamollaoğlu, kamu çalışanlarının toplu sözleşme sürecine değinerek, “Sendikaların istediği talepler beni tatmin etmiyor ki çalışarak, ücret alanları tatmin etsin. Ama emin olun bu bile belki iktidar tarafından abartılı görülüyor. ‘Bunlara bir zam verelim de Erbakan Hoca’nın günlerini yeniden hatırlasın’ da diyebilirler. Tabii bu da bir ihtimal ancak ben böyle bir tavır içerisine gireceklerini düşünmüyorum.” dedi.

ALLAH’TAN KORKUN BE, HANGİ REFAHTAN BAHSEDİYORSUNUZ

Sendika temsilcilerinin, hükumetin vereceğine göre rakam tespit ettiklerini belirten Karamollaoğlu, “Açlık sınırının üstünde yüzde 3’lük bir artış refah payıymış. Allah’tan korkun be,hangi refahtan bahsediyorsunuz ki açlık sınırı da normal açlık sınırı değil.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 10:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yahyali
Yahyali - 6 ay Önce

Seviyorum bu adami

SIRADAKİ HABER