Promosyonlar Rekora Doymuyor Bir Rekorda Eskişehirden

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, bugün gerçekleştirilen ve sağlık çalışanlarını ilgilendiren banka promosyonu ihalesinde 36 aylık Türkiye rekorunun kırıldığı ifade ederek 4 bin 75 lira promosyon hakkı kazandıklarını açıkladı.

Promosyonlar Rekora Doymuyor Bir Rekorda Eskişehirden

Köksal "Güçlü teşkilatımız ile Türkiye rekoru kırdık. Bugün gerçekleştirilen banka promosyonu ihalesinde yoğun çabamız karşılığında 36 aylık Türkiye rekoru kırarak; 4 bin 75 lira promosyon hakkı kazanılmıştır.

TIKLAYIN

Giresun’da Promosyon Anlaşması 5 Bin 805 Lira Oldu! Haberini okumak için tıklayınız.

KAYSERİYİ GEÇTİK

Aylık 113 bin 19 TL ile Kayseri'nin 111,25 aylık anlaşması geçilerek Türkiye rekoru kırılmıştır. Her zaman tek derdimizin sağlık çalışanlarımız için kazanımlar elde etmek olduğunu bir kez daha bildiriyor, bu bilinçle çalışmaya devam edeceğimizi de kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Ayrıntılı bilgiyi sayfamızdan yayınlayacağız. İhalenin her aşamasında rakamın buralara çıkmasında desteklerini esirgemeyen İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Bilge'ye şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 09:46

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER