Polisler Doktoru Darp Etti!

Sağlıkta şiddet olaylarının artarak devam ettiği ülkemizde, bu kez ajanslara düşen haber sağlıkçılar başta olmak üzere okuyanlara pes dedirtti. Şiddet mağduru sağlık çalışanlarının mağduriyet yaşadıkları olaylarda en yakınlarında olmaları gereken polisler, sağlıkta şiddetin tarafı oldular.

Polisler Doktoru Darp Etti!

 Bafra Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia edilen olayda, öncelik isteyen 2 polis memurunun talepleri karşılanmaması üzerine, Acil Serviste görevli doktoru darp ettikleri ileri sürüldü. Her sağlıkta şiddet olayında olduğu gibi Sağlık Bakanlığı tepe yönetimi yine sessiz kaldı. 

BEYAZ KOD VERİLDİ

TIKLAYIN

Önce kendilerinin tedavi edilmesini istedikleri için yaşanan olayda, Bafra Devlet Hastanesi'nin acil servisinde muayene olmak isteyen Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler S.Y. ve F.S, Doktordan olumlu cevap alamamaları üzerine Doktor ve polisler arasında çıkan sözlü tartışma darpla sonuçlandı. Darp olayından sonra sağlık çalışanları beyaz kod verdi.

Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler S.Y. ve F.S., "Neden bize bakmıyorsun, önce bize bakacaksın" diyerek, doktor S.G.’ye a tepki gösterdiler. Samsun'un Bafra İlçesi Devlet Hastanesi Acil Servis’te yaşanan sözlü tartışmanın ardından çıkan kavgada Doktor S.G. kolundan yaralandı. Olay sonrası darp edildiğini iddia eden Doktor S.G., Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları S.Y. ve F.S.'den şikayetçi oldu.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER