Polisler Doktoru Darp Etti!

Sağlıkta şiddet olaylarının artarak devam ettiği ülkemizde, bu kez ajanslara düşen haber sağlıkçılar başta olmak üzere okuyanlara pes dedirtti. Şiddet mağduru sağlık çalışanlarının mağduriyet yaşadıkları olaylarda en yakınlarında olmaları gereken polisler, sağlıkta şiddetin tarafı oldular.

Gündem 07.09.2019, 01:29 Uğur Topal
Polisler Doktoru Darp Etti!

 Bafra Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia edilen olayda, öncelik isteyen 2 polis memurunun talepleri karşılanmaması üzerine, Acil Serviste görevli doktoru darp ettikleri ileri sürüldü. Her sağlıkta şiddet olayında olduğu gibi Sağlık Bakanlığı tepe yönetimi yine sessiz kaldı. 

BEYAZ KOD VERİLDİ

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Önce kendilerinin tedavi edilmesini istedikleri için yaşanan olayda, Bafra Devlet Hastanesi'nin acil servisinde muayene olmak isteyen Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler S.Y. ve F.S, Doktordan olumlu cevap alamamaları üzerine Doktor ve polisler arasında çıkan sözlü tartışma darpla sonuçlandı. Darp olayından sonra sağlık çalışanları beyaz kod verdi.

Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler S.Y. ve F.S., "Neden bize bakmıyorsun, önce bize bakacaksın" diyerek, doktor S.G.’ye a tepki gösterdiler. Samsun'un Bafra İlçesi Devlet Hastanesi Acil Servis’te yaşanan sözlü tartışmanın ardından çıkan kavgada Doktor S.G. kolundan yaralandı. Olay sonrası darp edildiğini iddia eden Doktor S.G., Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları S.Y. ve F.S.'den şikayetçi oldu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?