PCR Testi İsteyen Doktoru Yaralayan Şahıs Tutuklandı

Kale ilçesindeki Devlet Hastanesi’ne muayeneye giden ve kendisinden korona ile ilgili olarak PCR testi isteyen doktoru yaralayan şahıs tutuklandı.

Gündem 07.10.2021, 11:31 07.10.2021, 23:24 Zeynep Elmalı
PCR Testi İsteyen Doktoru Yaralayan Şahıs Tutuklandı

Edinilen bilgiye göre; Fatih F. adlı şahıs, 30 Eylül günü rahatsızlığı nedeniyle muayene olmak için hastaneye gitti. Burada görevli doktor H.Ş., şikayetlerini dinledikten sonra Fatih F.’den korona olup olmadığının anlaşılması için PCR testi istedi. Doktorla tartışan Fatih F., elinde bulunan traş makinesini doktora fırlattı ve sağ kaburgasından yaralanmasına neden oldu.

Doktorun şikayeti üzerine gözaltına alınan Fatih F. mahkemece serbest bırakıldı. Ancak, daha sonra Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı serbest bırakma kararına itiraz edince, şahıs tutuklandı

HASTANEDEKİ REHİN OLAYININ FAİLİ CEZAEVİNDE..

Öte yandan, uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen, geçtiğimiz hafta sonunda ambulansla getirildiği Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil kısmında hemşire odasına girerek kırık bardakla tehdit ettiği 3 hemşireyi rehin alan, polis ve güvenlik görevlileri tarafından yakalanan, daha sonra gönderildiği mahkemece serbest bırakılan, Cumhuriyet Başsavcılığı’nın bu karara itirazı sonucu hakkında tutuklama ve yakalama kararı çıkarılan H.A.K. adlı şahsın da, Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yakalandığı ve cezaevine gönderildiği bildirildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
8
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?