Pandemi Döneminde Hastanede Su Sıkıntısı Günlerdir Çözülemedi!

Kırıkkale’nin Delice ilçesinde Devlet Hastanesi’nin sularının su basıncı düşük olduğu için akmadığı ileri sürülüyor. Hastanede bir süredir bu yüzden su sorunu yaşandığı ifade ediliyor.

Gündem 31.05.2021, 14:38 Güler Sağlam
Pandemi Döneminde Hastanede Su Sıkıntısı Günlerdir Çözülemedi!

PANDEMİ DÖNEMİNDE SU SORUNU

Delice Devlet Hastanesi’nin bir süredir pandemide su sorunu yaşandığı kaydediliyor. Delice ilçesinde Devlet Hastanesi’nin sularının su basıncı düşük olduğu için akmadığı ileri sürülüyor. Hastanede bir süredir bu yüzden su sorunu yaşandığı ifade ediliyor. Su basıncında yaşanan arıza nedeniyle hastanede suların akmadığı belirtiliyor. Bu yüzden pandemi sürecinde hem hastalar ve hem de hastane personelinin ciddi sıkıntı yaşadığı vurgulanıyor.

SORUN DEVAM EDİYOR

Sorunu çözmesi gereken birimin ise Delice Belediyesi olduğu söyleniyor. Yaşanan soruna ve sorunun Belediye’ye iletilmesine rağmen halen bir çözüm bulunamadığı bildirilirken, Belediye Başkanı Turgut Özdem’e sorun nedeniyle tepki gösteriliyor. Sosyal belediyecilik anlayışına sık sık vurgu yaptığı gözlenen Başkan Özdem’in hastanedeki bu ciddi soruna sosyal bir çözüm üretememiş olması dikkat çekici bulunuyor. Sorun giderek büyürken, sıkıntının ulusal düzeye taşınması bekleniyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?