Özışık: Sağlık Çalışanlarına Çifte Standart Zulmü!

Gazeteci Mehmet Özışık sosyal medya'da sürekli gündeme getirilen ek ödemelerdeki çifte standart başta olmak üzere halkın önüne para göz olarak atılan üvey evlat muamelesi gören sağlık personelinin adeta sesine ses olmuş.

Gündem 18.08.2020, 13:38 18.08.2020, 13:58 Güler Sağlam
Özışık: Sağlık Çalışanlarına Çifte Standart Zulmü!

Nöbet dediklerinin daniskasını tutuyorlar, hastanın herşeyiyle ilgileniyorlar ama mesele hak dağıtımına gelince hemşireler bir şekilde dışlanıyor. Bunun isyanını yaptıkları zamanda yuhalıyorlar dedi.

TIKLAYIN

İnternet Haber Medya sitelerinde sorumlu müdür olan ve youtube kanalından gündeme dair açıklamalarda bulunan ÖZIŞIK, bu hafta ele aldığı konuyla sağlık çalışanlarının isyanına ortak oldu.

Özışık konuşmasında, "Ne güzel başlamıştık değil mi? pandemi döneminden sonra ilk işimiz sağlıkçıları alkışladık. Ellerimiz patlayıncaya kadar. Meclisde gündeme geldiler, Belediyelerde ücretsiz seyahatler, bir sürü şey yapıldı. Alkışladıkda, daha sonra ne oldu? Pandemi dönemi devam ederken, çok tuhaf birşey oldu. Buna ben twitter'da rastladım. Bütün hemşireler isyanda. Hemşirelerin ortak görüşü şu: Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA önce bizi alkışlattı, biz bundan çok gurur duyduk fakat bir süre sonra gördük ki sadece doktorları alkışlatmış. Biz hemşireleride yuhalattı." dedi.

Yorumlar (4)
Bir ayristirici dil daha 4 ay önce
Çifte standart sadece hemşirelere yok.ayni sayıda işi ayrı hastanelerde yapan doktorlarda siyah ve beyaz kadar farklı alıyor.hemsirenin eğitim ve risk durumuna göre maaşı düşük.doktorunda düşük.15+ link doktorum 7000 TL bu ay elime geçen tüm para.çok diyorsanız buyrun.ya bir olacağız ya yok olacağız.bu yazıya benden destek felan yok
Efe 4 ay önce
Yanındayız hep beraber olalım herkes hakkını alsın
Sag.mem 4 ay önce
Sayın sağlık bakanım biz sağlık personeline bir iyilik yap istifa et eki gelen belki biz sağlıkçıların dedine bir melhem olur senden olmayacağı artık aşikar birde hergün cavid 19 hasta sayısı açıklamayla sağlık bakanlığı yapılmıyor seni işin sadece hasta sayısı açıklamak mı
Murat reis 4 ay önce
Biz böyle birbirimize düştükçe kimsenin umrunda olmuyacaz herkes üzerine düşeni yapsın berbaber tepki verelim
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?