Otobüs Şoföründen Sağlık Çalışanına Terbiyesizlik: Hemşireyi Araçtan İndirdi!

Koronavirüs ile mücadelede kahramanlık destanları yazan sağlık çalışanları toplu taşımalarda sıkıntı yaşamaya devam ediyorlar. Malatya'da bir otobüs şoförüyle yaşadığı tartışmayı anlatan sağlık personeli "Bu sabah nobetten cikarken bindiğim 44 H 0085 plakali araçtan indirildim. Sağlıkçı kartımı iki defa gösterdiğim halde"sadece egitim ve araştırma hastanesi personellerine ücretsiz"dendi sert sekilde." diyerek uğradığı haksızlığı dile getirdi.

Otobüs Şoföründen Sağlık Çalışanına Terbiyesizlik: Hemşireyi Araçtan İndirdi!
banner71

Dünya ülkelerine yayılan korona virüse (Covid-19) karşı mücadelede sağlık çalışanları en ön saflarda yer alıyor. Gecelerini gündüzlerine katarak hastaları iyileştirmek için çalışan sağlık görevlileri, bu nedenle sevdiklerinden de uzak kalıyor. Birçok sağlık çalışanı otel ve yurtlarda kalıyor. Bugünlerde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle toplu taşıma araçlarının seferleri de azaltılınca sağlık çalışanları, çalıştıkları hastane ve kaldıkları yurtlar arasında geliş, gidişlerde zorluk çekmeye başladı.

MALATYA NE İLK NEDE SON!

TIKLAYIN

Malatya'da yaşanan olayda, Otobüs şoförünün işgüzarlığı nedeniyle mağdur oaln sağlık personeli Hemşire, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a seslenerek sağlık personeline sahip çıkın derken, saygısızlığı yapan otobüs şoförüyle ilgili Malatya Büyükşehir Belediyesinin ne gibi bir idari işlem yapacağı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat reis
Murat reis - 2 hafta Önce

Selahattin naşkan gerekeni yapacaktır sadece eğitim ve araştırma değil tüm sağlık personeline toplu taşıma ücretsizdir

Tiva
Tiva - 2 hafta Önce

Düzce'de almıyorlar otobüslere resmi gazetede yayımlandı ama bize bişey denmedi diyor şöförler kart basmamızı istiyorlar

Dünyalar
Dünyalar @Tiva - 2 hafta Önce

Şikayet et bizim bazı çomarlar insanlıktan anlamaz birkaç şikayet olursa işlem yapılır. Bunların anladığı ya kanun para cezası hapis ya dayaktır. Gübre gelmiş boşuna nefes tüketip gübre gidecekler.

Bizim burdada yazı germiş ücret istiyorlar..
Bizim burdada yazı germiş ücret istiyorlar.. - 2 hafta Önce

Sanırım resmi gazete boşa çıkıyor...

Yalçın SOLAK
Yalçın SOLAK - 2 hafta Önce

Sayın başkan bir vekil tanıdıgı olan yolcu otobüs şöförüyle tartıştıgı için ve ayrıca AKÇADAĞ lı oldugu için işten attınız BÜLENT ÇELİK i. Bakalım bu şöföre madalyanız ne olacak

SIRADAKİ HABER