Ordu Devlet Hastanesinde Yönetim Zafiyeti: 3 Branşta Hasta Bakacak Doktor Kalmadı!

Ordu Devlet Hastanesinde Türkiye'de çoğu hastanede olmayan ilkler yaşanmaya devam ediyor. Plansız yapılan yıllık izin ve geçici görevlendirmeler sonucunda Ordu'nun en büyük hastanesinde Üroloji doktoru , Gastroenteroloji doktoru ve Çocuk cerrahı kalmadı.

Gündem 04.08.2020, 21:13 04.08.2020, 23:49
Ordu Devlet Hastanesinde Yönetim Zafiyeti: 3 Branşta Hasta Bakacak Doktor Kalmadı!

TIKLAYIN

Yıllık izin, başka ile yapılan geçici görevlendirme ve tek hekim raporu alınması sonucunda Ordu Devlet Hastanesinde Üroloji, Gastroenteroloji ve Çocuk cerrahi branşlarında hizmet verilemez hale gelindi.

Öncesinde gerekli planlamalar yapılmadan mı yıllık izin ve geçici görevlendirmeler yapılıyor sorusu akıllara gelirken, oluşan mağduriyet sonrasında vatandaşlar Ak Parti Hukümetine seçim zamanı yaşadıkları mağduriyetin faturasını çıkaracakları yönünde beyanda bulunuyorlar. 

Yorumlar (4)
uzun adam 3 ay önce
olmasın ne olacakki bir pasta daha keser yandaş sendikayla olup biter!
Sag37 3 ay önce
Kastamonu'da nükleer tıp 5 yıldır göğüs cerrahi ve plastik cerrahi(atandı 234 gün izinli) yok birde eğitim araştırma olduk
Ordulu doktor 3 ay önce
Ah atila ah bu kadar basarısız olmayı nasıl becebılıyosun???
Ordulu Doktor 3 ay önce
Atilla niye gitmiyorsun ... olmuyor yapamıyorsun....yönetemiyorsun...selami sabahı kestik senle halen anlamıyorsun.....daha ne diyelim....ne koltukmuş be bilader
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?