Onların Anne ve Babaları Birer “Kahraman”

Sağlık çalışanları Yeni Koronavirüs Hastalığı'na karşı yoğun mücadele verip büyük bir fedakârlık gösterirken çocukları Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan videoyla hem anne ve babalarına duydukları özlemi hem de gururu dile getirdiler. Vatandaşlara da “Evde Kalın” çağrısında bulundular.

Onların Anne ve Babaları Birer “Kahraman”

Koronavirüs salgını nedeniyle büyük bir özveriyle görevleri başında olan sağlık çalışanları olası bir bulaşı önlemek amacıyla evlerine gitmiyor ve ailelerini uzun süredir görmüyorlar. Bu mücadele sürecinin en büyük şahitlerinden olan sağlık çalışanlarının çocukları Sağlık Bakanlığının resmî sosyal medya hesaplarından yayımlanan bir video ile duygu dolu mesajlarının yanı sıra anne ve babalarını birer “kahraman” olarak görüp desteklerini dile getirdiler.  

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan çocuklar vatandaşlara da “evde kalın” çağrısında bulunurken şu mesajları iletti:

“Evinizde kalırsanız babam da evine gelir bizimle oynar.”
“Annem hastaları iyileştirip eve gelecek.”

TIKLAYIN

“Bu hastalık bitince babam bana kocaman kocaman sarılacak.”
“Benim annem bir kahraman.”
“Benim babam bir kahraman.”

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 17:23

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER