Okan Hastanesi Sağlık Çalışanlarına Bu Menüyü Layık Görüyor!

Pandemi salgını döneminde televizyonlarda Sağlık Bakanı başta olmak üzere ilgili ilgisiz herkesin takdirle bahsettiği sağlık çalışanları maalesef gerçekte bu takdirden çok uzak çalışma koşullarına sahipler. Bunun son örneği @yasemininizm isimli kullanıcının twitter'da paylaştığı fotoğraflardan sonra Okan Hastanesinde görüldü.

Okan Hastanesi Sağlık Çalışanlarına Bu Menüyü Layık Görüyor!

Okan Hastanesinde sağlık çalışanlarına verilen iftar yemeğinin aşağıdaki görsellerde olduğu gibi iddia edildi. 

Üstelik gelen iddialara göre Okan Hastanesinde bir aydır yemeklerinin bu şekilde verildiği belirtildi. 

Ramazan ayı girmesi ile beraber oruç tutan sağlık çalışanları başta olmak üzere yoğun covid-19 hastalarına müdahalede en ön safta emek veren sağlık personellerinin Okan Hastanesi yemeklerinden dolayı adeta aç aç hizmet üretmeye çalışıyorlar. 

TIKLAYIN

Hastanenin özellikle yemek uygulamasının bir çok yere şikayet edildiği halde ısrarla düzeltilmediği, sürekli soğuk sandvic, kek veya hosbeş türü şeyler ile meyve suyu yahut ayran gibi aparatif yiyeceklerle geçiştirildiği ve bunun doğal sonucu olarak sağlık çalışanlarının büyük mağduriyet yaşandığı iddia edildi. Yaşanan sıkıntının uzun zamandır devam etmesi nedeniyle sürekli şikayete konu olan hastanenin şikayetlerden sonra bu menüye hazır çorba ekleyerek yine günü kurtarma girişiminde bulunduğu belirtildi.

Görenleri adeta böylesi Türkiye'de olur dedirtecek bir diğer gelişme ise, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesinin sosyal medya hesaplarından paylaştığı görsellere "Sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmeniz için, uzman diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan iftar ve sahur menülerini her gün Facebook ve Instagram hesaplarımızda sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın... " diyerek diyetisyenlerinin sadece görsel önerilerinde uzman olduğunu göstermiş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 15:26

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyan kedisi
ziyan kedisi - 1 ay Önce

Ne var ki bu yemekte? yemekhanelerin kapalı olduğu sağlık kurumunda daha farklı nasıl bir yemek verilmeliydi,? Biraz gereksiz eleştirmeye başlandı yazık günah

Www
Www @ziyan kedisi - 1 ay Önce

Ne güzel, ekmeğin içi kaşar dolu, kaşar alamayan kaç kişi var bu dünyada, keşke bana verseler, benim evime kaç aydır kaşar girmiyor.

Hemsire
Hemsire - 1 ay Önce

Çinliler gibi bizlere herşeyi yediriyorlar.

SIRADAKİ HABER