O Ses Türkiye'de Çocuk Cerrahı Doktor İlgi Odağı Oldu!

TV8'de Acun ILICALI'nın sunumuyla ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasının 22 Aralık 2019 akşamı yayınlanan bölümünde çocuk cerrahlığını bırakıp dövmeciliğe başlayan doktor yarışmacı ilgi odağı oldu.

Gündem 23.12.2019, 20:11 23.12.2019, 20:17 Güler Sağlam
O Ses Türkiye'de Çocuk Cerrahı Doktor İlgi Odağı Oldu!

O Ses Türkiye’nin son bölümüne ilginç bir yarışmacı katıldı. Çocuk Cerrahı olan Tufan İlksöz, 1.5 yıl önce mesleğini bırakıp tutkusu olan dövmeciliğe adım attı. Anestesi Uzmanı eşi Dr. Aylin İlksöz ile birlikte bir de karavan alan Tufan İlksöz’ün dikkat çeken hayat hikayesini, programın sunucu Acun Ilıcalı, ‘O Ses Türkiye tarihinin en ilginç yarışmacılarından biri’ diyerek anons etti. 

1.5 yıl önce her şeyimizi satıp bir karavan aldık. Yarımdı içi, kendimiz yaptık kalan kısmını. Yıllardır dövme de yapıyorum ve sanırım dünyada da tekim hem cerrah olup hem de dövme yapan. Avrupa’yı dövme yaparak dolaşmaya başladık. Dövme fuarlarına katılıp para kazanıp benzin alıyorduk. O benzinle de nereye gidebilirsek gittik. 

Yaklaşık 45-50 bin kilometre gezdik. Türkiye’ye geldiğimizde de böyle ihtiyaç olduğunu fark ettik ve dövme yapmaya devam ettik. Doktorluk mesleğim, dövme tutkum diyordum. Bir yaştan sonra da tutkuma şans verdim ve gidebildiği yere kadar gitmek istiyorum.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?