PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

O Bakanın Görevden Alınması İçin Cumhurbaşkanı Talimat Verdi İddiası

Milli Gazete’de yer alan habere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim sath-ı mailine girilmesiyle beraber eleştirilerin hedefinde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu görevden alacağı iddia edildi.

Gündem 21.09.2022, 11:49 21.09.2022, 18:35 Cansu Polat
O Bakanın Görevden Alınması İçin Cumhurbaşkanı Talimat Verdi İddiası

Milli Gazete Süleyman Soylu’yla ilgili yaptığı haberde; Ak Partili Ağabeylerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı uyarmaları neticesinde kabinedeki ilk neşteri Süleyman Soylu’ya yapacağı öne sürüldü.

Milli Gazete de yer alan haberde şu ifadelere yer verildi:

Vitrin isimlerin son dönemlerde şaibeli işlerle gündeme gelmesi AKP’nin kurucu ağabeylerini ve parti tabanını ciddi manada rahatsız etmesi üzerine kabineye neşter geliyor. Erdoğan tarafından ilk neşterin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya vurulacağı ifade edilirken, bunun sebebinin ise hem Soylu’nun sabıkalı isimlerle fotoğraflarının çıkması hem de parti hazırlığı içerisinde bulunduğu iddiasının olduğu kaydediliyor. Erdoğan’ın Soylu’yu görevden almasının ise an meselesi olduğu belirtiliyor.

“ÇELİK HAZIRLIK YAPIYOR”

Öte yandan sürekli kirli işlerle gündeme gelen isimlerle fotoğrafları çıkan Bakan Soylu’nun yerine eski isimlerden Faruk Çelik’in getirileceği öğrenildi. Ankara’da son dönemde sıkça dile getirilen bu iddiaya göre, Çelik’in hazırlık yaptığı ve yeni koltuğa oturacağı belirtiliyor. Çelik isminin seçilmesinin, seçim ile doğrudan ilişkili olduğu da kaydediliyor. Çelik’e yakın isimler, değişikliğin her an olabileceğini ifade ediyor.

Yorumlar (5)
hemşire 2 hafta önce
fahrettin koca da alınsınbenim oyum akp ye olur yoksa olmaz
Harun 2 hafta önce
Fahrettin koca personel harcamalarını artırdı. Adaletli dağıtım yapamadı. Saglikcilari birbirine düşürdü. Doktorla aradaki fark 18/20 katına çıktı.
Soylu giderse terör destek bulur. Faruk Çelik çok pasif.
sizi kekledi 2 hafta önce
güçü yetmez bahçeli ezdirmez çünkü mhp bayına o geçecek ya da yeni parti geliyor palazlandırdınız sizi de yiyecek bu adam adalet partisi başındayken söylediklerini yuttunuz o da sizi kekledi
ALİ ALİ 2 hafta önce
Celalettin GÜVENÇ OLMALIDIR.
SAHİPSİZ SAĞLIKÇILAR. 2 hafta önce
EN BAŞARILI BAKAN SOYLU.EN BAŞARISIZ OLANDA SAĞLIK BAKANI .MİLYONLARIN FİKRİ DÜŞÜNCESİ BU ................
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?