PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Nöbette İki Göz Çorba Şoku!

Ege Üniversitesi Hastanesi nde nöbet tutan sağlık çalışanları, yemek olarak verilen çorbaya tepki gösterdiler.

Gündem 24.11.2022, 20:35 Cansu Polat
Nöbette İki Göz Çorba Şoku!

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde gece nöbette dağıtılan çorba nöbet tutan personellerin tepkisine neden oldu.

Sağlık çalışanları olarak daha iyi bir menüyü hak ettiklerini düşündüklerini dile getiren sağlık personelleri, çalışan için beslenmenin yanında çalışana verilen değeri de bu menüyle gördüklerini dile getirdiler.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetimine seslenen sağlık personelleri bol çeşitli menü taleplerini yinelediler.

“2 çorba koymuşsunuz, zahmet etmişsiniz” diyerek çalışanlarına değer verilmesini isteyen sağlık personelleri, çorbada torpil yapılarak 2 göze de konulmasını “Katık Et Bulmayan Var Derler Şimdi, Eskiden Tadı Dertti Şimdi de Karın Doyurmuyor, Zahmet Olmuş” sözleriyle tepki gösterdiler

Yorumlar (7)
Gerçekler 4 gün önce
Sağlık 1 milli eğitim 2, en çok ağlayan meslekler. Ben de sağlıkçıyım ama bu sektörün şımarıklığı bezdirdi beni.
Bir şeyi de beğenin be hemşerim.
sinoplu 4 gün önce
sensin şımarık had bilmez. empati yap az. kimsin kimbilir
sinoplu 4 gün önce
sanane bro
Hemşire 4 gün önce
Senin icin cok bile koymuslar. S3n alismissin magarada agac kabugu ve makarna yemeye biz bilmeyiz onlari insanca guzel bir menu istiyoruz cok mu gozune batti? Hayir zoruna giden nedir. Ayni gemideyiz(sozde saglikciymissin ya hani)sonucta senin saglikci olmadigin belli de neyse. Sen makarna yemeye devamke biz insan onuruna yakisir bir yemek istiyoruz. Afrikadaki ac cocuklara bile bu menuyu vermek utanc kaynagi iken... soyleyecek cok sey var sana da mercii bura degil.
Hemsir bulut cerrah 4 gün önce
Çorba olmasa kuzu kebap olcak sanki
hemşire 4 gün önce
hastanede çikan yemeklerin yarisi çöpe gidiyor. bir cok insan yemege bile cikmiyor. yemek yerine parasini verseler daha iyi olur.
Hami 4 gün önce
Şükürsüzler bende çorbayı iki göze dolduruyorum pislikler.