Nöbet adaletsizliği ve ayrımcılık İddialarıyla Gündeme Gelen Hastane Yönetimi Değişti!

Nöbet adaletsizliği ve ayrımcılık iddiaları üzerine başlatılan soruşturma devam ederken hastane müdürünün ardından, müdür yardımcısı, başhekim ve sağlık hizmetleri müdürü de değişti.

Gündem 20.07.2020, 19:45 20.07.2020, 19:55
Nöbet adaletsizliği ve ayrımcılık İddialarıyla Gündeme Gelen Hastane Yönetimi Değişti!

Alınan bilgilere göre, Bilecik Devlet Hastanesi yeni başhekimi Erhan Arıkan olurken hastane müdür yardımcısı Necati Yılmaz ve sağlık hizmetleri müdürü Nilgün Çevik oldu.. Geçtiğimiz günlerde ise hastane müdürü Özgür Akın’ın yerine Mücahit Nazilli gelmişti.

TIKLAYIN

Hatırlanacağı üzere; saglikpersoneliHABER.NET sitemizde 29 Nisan'da gündeme taşıdığımız Devlet Hastanesindeki Nöbet Adaletsizliği ve Ayrımcılık İddialarına Soruşturma Açıldı! içerikli haberin ardından yetkililerin mutlaka konuyla ilgilenmeleri gerektiğini vurgulanmıştı. Aynı gün soruşturma açıldığı haberi gelmiş, Sağlık-Sen Şube Başkanı ise ,”Konunun takipçisi olacağız, inşallah sorumlulara gereken yapılır” demişti.

Gelinen süreçte, hastane yönetiminde değişiklikler yaşanmaya devam ediyor. Son yapılan değişikliklerle beraber yeni başhekim Erhan Arıkan oldu. Hastane müdür yardımcılığı görevine Necati Yılmaz ve sağlık hizmetleri müdürlüğüne Nilgün Çevik getirildi.

Öte yandan, soruşturma kapsamında başkaca değişikliklerin olup olmayacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar (1)
Medine 3 ay önce
Iğdırdaki adaletsizlik hicbiryerde yoktur olmadı Caner Tazegün ve ekibi bir hiç koskocaman bir SIFIR
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?