Murat Alan'dan Binlerce Sağlıkçıya İkinci Hadsizlik: Sözlerim Çarpıtılıyor!

Akit tv Haber Müdürü Murat Alan,sağlık çalışanlarının yoğun tepkisi sonrasında sözlerim çarpıtılıyor diyerek adeta insanların zekasıyla dalga geçme yoluna gitti.

Gündem 17.01.2021, 15:46 17.01.2021, 16:00 Güler Sağlam
Murat Alan'dan Binlerce Sağlıkçıya İkinci Hadsizlik: Sözlerim Çarpıtılıyor!

TIKLAYIN

Haber Müdürü Alan, "1. Asla sağlıkçılarımızı incitme gibi bir düşüncem yok. Zaten yayının 2. bölümünde DOKTOR DIŞI SAĞLIK PERSONELİNİN CİDDİ SIKINTILARI VAR bunlar biran önce giderilmelidir diyen KİŞİYİM! Kovidden bahsederken söylemek rüşvet gibi algılanıyor demek istedim! Ama sözlerim çarpıtılıyor! 2. Bu çarpıtmalar rağmen, açıkça söylemekten ezilmem, aksine gurur duyarım.. Kalbini kırdığım sağlık çalışanlarımızdan, sendikalarımızdan ÖZÜR DİLERİM. TÜM hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız, hastane personelimiz başımızın tacı, sorunlarını haber yapmak, destek olmakta vazifem.." ifadelerini kullandı. 

Murat Alan, sağlıkçılara yönelik, "Bu ne biliyor musunuz? ‘Rüşvetimi ver susayım’ mantığı gibi bir şey" ifadesini kullanmıştı. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
CovidAcilDoktoru 1 ay önce
Bir bakan cikar twitter uzerinden istifa eder
Bir bakan cikar Tv karsisinda Ohh der
Bir bakan cikar Twitter'da saglikcilari alkislar
Devlet ciddiyetini kaybetmemis olsaydi, bunun gibiler ekran karsisinda boyle futursuzca konusamazdi!
Hekim 1 ay önce
Büyük büyük de yazmış doktor dışı demiş. Doktorlar seni sevsin
Pişman 1 ay önce
Ya tıp fakültesi öğrencisi olduğum için utanıyorum şuan bir gün böyle insanları iyileştirmek zorunda kalcam
İroni 1 ay önce
Tepkisini gösterene bile, 'kanalı değiştirsin' diyen hadsiz zat. Eşşek gibi özür dileyeceksin önce
Sağlık 1 ay önce
Adam ne konuştuğunu kendisi de bilmiyor sen önce askerin operasyonda ne kadar aldığına bak normal maaşlarına bak biz pandemi zamanı artık patlama noktasına geldik yıllardır bize ne verildi ona bak neymiş aşı konuşacakmışız bilmem ne 6 binden aşağı kaç kişi maaş aliyo bilmiyorki sallıyor...Ama bunları konuşturan bakana da helal olsun tavandan ödüyor ya bize çok para alıyoruz...ben şu zaman değil yıllardır verilmeyen haklarimizi sesimizi duymayan bize kapalı olan büyüklerime bu zamn da duyurmak istiyorum bilsinler...eğer ordu bi savaşa giderse bizde illaki gideriz onlarla beraber saglik isteklerini en iyi şekilde yerine getiririz bizim askere ve polisin mesleğine saygımız sonsuz verdiği örnek bile ne kadar gereksiz konuştuğunu gösteriyor...asker polis ve saglik bu ülkenin sıkıntıya düştüğünde hizmet beklediği 3 kurum başka var mı?
Tercih 1 ay önce
A-kit işte
Volkan 1 ay önce
Açıklamayı nerden yaptıysa özrüde ordan dilesin kıvırmadan. Yanlış anlaşıldım falan hikaye yapmasın. Açık açık yalan söyledim desin.
pislik 1 ay önce
adam o kadar aşağılık ki özürünü doktor dışı sağlık personeli kısmını büyük yazarak sağlık personelini birbirine düşürüp destekçi bulacağını zannederek yapıyor her yeri kokuşmuş aşağılık herif
ağzımı bozmak istemiyorum 1 ay önce
Ağzımı bozmak istemiyorum gerçekten...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?