Müdürü Değişen Sağlık Müdürlüğünde Soğuk Duş!

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı’nın ani istifası sonrası boşalan koltuğuna Hatay İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Dr. Ümit Tiryaki'nin İl Sağlık Müdürü olarak atanması şaşkınlıkla karşılandığı iddia edildi.

Gündem 15.08.2020, 18:10 15.08.2020, 18:19 Güler Sağlam
Müdürü Değişen Sağlık Müdürlüğünde Soğuk Duş!

Koronavirüs ile yoğun mücadele gösteren Gaziantep kamuoyuna büyük tecrübesi olan 30 yıllık sağlık sektöründe hizmet gösteren eski İl Sağlık Müdürü Gültekin Serdar Tolay’ın gelmesini bekliyordu.

SAĞLIKTA ENTERESAN ŞEYLER YAŞANIYOR’’

Koronavirüs yayılma ve hasta sayısı bakımından Ülke gündemine oturan Gaziantep’te fatura il sağlık müdürlüğüne kesilmesinin ardından boşalan koltuğa atanan isim büyük şaşkınlık oluşturdu. Hatay İl Sağlık Müdürü vekilinin medipol bir şehir olan Gaziantep’e atanması duyanlara ‘’ Oldu mu şimdi’’ dedirtti.

DAHA DENEYİM İSİMLERDEN GÜLTEKİN SERDAR TOLAY GELMELİYDİ

Gaziantep’te koronavirüs ile mücadele sürecinde tüm gelişmeleri yakından takip eden Uzman DR. Serdar Sarıfakı’nın istifasının ardından kamuoyu bu konularda tecrübeli isimlerden Eski İl Sağlık Müdürü Serdar Gültekin Tolay’ı beklerken henüz büyükşehirde müdürlük yapamamış bir isim il sağlık müdürlüğe atanması kentte büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Kime göre 13 ay önce
Ne kadar ön yargılı bir haber yazısı, burada yazılan isimlerin hiç birini tanımam. Ama neye göre , kime göre şaşkınlık yarattı diye yazıyorsunuz. Hep aynı isimler yönetici oluyor diye şikayet ediyorsunuz, ardından da yok o olmadı şu olsaydı daha iyiydi falan.... Bi kere de hayırlı olsun diyerek sağlıkta güzel işler yapmasını, adaletli olmasını temenni edin.... Yeni gelene bir şans verin...
Hedef 2023 13 ay önce
Deneyimli yöneticiden kasıtları kendi adamları işte.Onların dışında kim gelirse gelsin hep şaşkınlıkla karşılayacaklardır .
Murat erzin 13 ay önce
Ümit hocamı gölluceden tanırim. Adam gibi adamdır. Yöneticilik olarakta hatayda halk sağlığı müdürlüğü yapmış donanımlı bir insandır. Antep için hayırlı olsun.
Sağlık 13 ay önce
Dediğin adam da büyükşehir belediyesi nde bürokrat yani Fatma Şahin in adamı yanı.
antep yourum 13 ay önce
İyi ki olmamış..
Rami 13 ay önce
IĞDIR IL SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ GOREVDEN ALIN YETER ARTIK NAHÇIVAN MEZUNU IDARECILER ISTEMIYORUZ IĞDIR IL SAĞLIK YONETIMINI KOMPLE ALIRSANIZ IĞDIR RAHATLAR
Drtunson27 12 ay önce
Hayal kırıklığına uğrayan kimler? Yeni müdürümüzün başarısız olacağını kim,nerden,nasıl biliyor? Liyakat konusunda müdürümüze güveniyorum...Tabi öncelikle geçmiş olsun,sonrasında el birliği yapacağız...
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?