Müdüre Bak: Hastanenin Helikopter Pistinin Parke Taşlarını Yazlığına Götürmüş!

Hastanenin helikopter pistinin parke taşlarını söktürerek yeni yaptırdığı ve yazlık olarak kullandığı evinin bahçesine döşettiği iddia edilen Kavak Devlet Hastanesi'nde müdür olarak görev yapan U.B.'nin tüm bunları hastanenin hizmet aracı ve şoförünü kullanarak yaptığı da iddialar arasında yerini aldı.

Gündem 30.09.2020, 16:15 30.09.2020, 16:24 Güler Sağlam
Müdüre Bak: Hastanenin Helikopter Pistinin Parke Taşlarını Yazlığına Götürmüş!

Samsun'un Kavak İlçesi'nde pes dedirtecek bir iddia ortaya atıldı. Kavak Devlet Hastanesi'nde bir birimde müdür olarak görev yapan U.B.'nin hastane bahçesindeki helikopter pistinin sınırlarını belirleyen parke taşlarını söktürdüğü, hastanenin hizmet aracı ve şoförünü kullanarak Kavak'ta yazlık amaçlı yeni yaptırdığı evin bahçesine döşettiği öne sürülüyor.

Söz konusu müdürün hastanenin yakınındaki lojmanlarda ikamet ettiği, yeni yaptırdığı evi yazlık gibi kullandığı vurgulanıyor.

TIKLAYIN

Aynı müdürün hastane personeline mobbing uyguladığı için Samsun Sağlık İl Müdürlüğü'ne defalarca şikayet edildiği belirtilirken, hastanede çalışan bir bayan personele sergilediği tavırlar nedeniyle hakkında şikayetler olduğu ileri sürülüyor.

Koronavirüs salgınının başladığı dönemlerde umreden gelenler arasında yer alan ve karantinada olması gerekirken hastanede görevine başlayan müdürün uyarılara rağmen karantinaya girmediği, personelden gelen tepkilerin ardından karantinaya girdiği iddia ediliyor.

Söz konusu müdürün arkasında AK Parti Kavak İlçe Başkanlığı'nın durduğu ve bu yüzden Samsun Sağlık İl Müdürlüğü'nün müdür hakkında işlem yapamadığı ve bu durumdan hastane personelinin muzdarip olduğu belirtiliyor.

SAMSUN ETİK HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
sonuna kadar muhalif 4 ay önce
YÜRÜ MÜDÜRÜM KİM TUTAR SENİ
Sağlıkçı 4 ay önce
Bizim Teşkilatta Müdürler işini iyi bilir.Adamcağız parke taşı lazımsa hastaneden çimento mu götürseydı yani doğal olarak parke taşı götürmüş.
Sağlık çalışanı 4 ay önce
Yavşak bunların çoğu
Yok artık 4 ay önce
Bu vatandaşın hakkına giren, devletten çalan çırpan liyakatsiz koltuk sahiplerinden ne zaman kurtulacak bu ülke ??!!!
MAXİMUS 4 ay önce
EĞER İDDİALAR DOĞRUYSA O PARKELERİ TEK TEK KENDİNE SÖKTÜRÜP KUCAĞINDA TAŞITACAKSIN BİRDE SİYASİLERİN BU TİPLERİN ARKASINDA DURMASININ ESPİRİSİNİ ANLAMIYORUM
bir sağlıkçı 4 ay önce
Kimi evine ekmek götüremez kimi hamuduyla götürür. Umarım iddialar doğru değildir de şaşırırız.
Kendine İsyankar 4 ay önce
Eğer bu haber doğruysa ve bu zat bu işleri yaptıysa bu sözleşme dönemi en az "başkan yardımcısı".Çünkü Akparti içindeki "akp'liler" Cumhurbaşkanımız "ömer'leri bulun" dedikçe ısrarla bunları buluyor ve ödüllendiriyorlar. Ondan sonrada "Akparti niye kaybediyor?".
AK PARTİ KAYBEDİYOR 4 ay önce
Ak parti dogudan batiya kadar oy kaybediyor bu gibiler yuzunden....Il saglik muduru geregini yap lutfen. Yapmiyorsan istifa et.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?