Mobbing Gördüğü İçin İntihara Kalkışan Eski Hastane Müdürü Hakkını Arıyor!

Geçtiğimiz günlerde Acıpayam Devlet Hastanesi’nin çatısına çıkarak, mobbing gördüğü iddiasıyla intihara kalkışan 7 yıl Hastane Müdürlüğü yapmış Ahmet Yılmaz her yerde hakkını arıyor.

Gündem 07.08.2020, 21:26 10.08.2020, 09:19
Mobbing Gördüğü İçin İntihara Kalkışan Eski Hastane Müdürü Hakkını Arıyor!

Geçtiğimiz günlerde Acıpayam Devlet Hastanesi’nin çatısına çıkarak intihar teşebbüsünde bulunan Ahmet Yılmaz  Denizli'nin yerel basını Denizliekspres'e   çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Uzun zamandır mobbing gördüğünü ve bu nedenle ruh sağlığının iyice bozulduğunu anlatan Yılmaz, kendisini intihara sürükleyen en büyük nedenlerden birisinin de hırsızlıkla suçlanması olduğunu belirtti.Yılmaz, yaşadıklarını tek tek Denizliekspres okurlarına anlattı.

TIKLAYIN

Yılmaz, “Mesaiye geliş gidişlerim art niyetli takip ediliyor herkese tanınan tolerans tarafıma tanınmıyordu. Mesaiye 08:30’da gelen makul karşılanıyor, benim 08:05’de gelmemsoru işareti konularak taciz ediliyordum. Müdür çıkış saatlerinizi delilendirin şeklinde yazı ile uyarınca bende 18.15 civarı mesaiye kaldığım gün imza föyüne imza atmak için gittiğimde imza föyünün yerin de olmadığını gördüm güvenlik personeline çıkış saatimi yazarak delillendirmek istediğimi söyleyince müdürün odasını açtılar, bende içeriye güvenlik eşliğinde girerek imza atıp çıktım. Arkamdan idare karakola ve savcılığa şikayette bulunmuş müdürün odasına girdiğim için konut dokunulmazlığının ihlali veodadan ne aldı ne çaldı bilinmiyor şeklinde iftira atarak beni suçladılar”dedi.

Yılmaz, “Hakkımda hem idari hem adli soruşturma yapıldı ancak 18 ay sonra suçsuzluğum ortaya çıktı. Ancak anlıma hırsızlık damgası vuruldu. 25 Yıllık çalışma hayatımda böyle bir zulumle karşı karşıya kalmadım. Hırsızlıkla suçlanma nedeniyle ruh ve beden sağlığım bozuldu, çalışmaarkadaşlarımın yüzüne bakacak halim kalmadı. Evlenecek yaşta oğlum ve kızım var namusumu iki paralık yaparak beni suçladılar” şeklinde konuştu.

ÇOK ÇARESİZDİM, SESİMİ HERKESE DUYURMAK İSTEDİM

Yılmaz, yaşadığı haksızlıklara, baskılara dayanacak gücünün kalmadığını belirterek, “Uğradığım haksızlıkları haykırmak için hastane çatısına çıkarak intihar eyleminde bulundum. "

Yorumlar (12)
Ahmet yildiz 3 ay önce
7 YILDIR MUDURKEN İYİYDİNDE ŞİMDİ MI KÖTÜ. . SEN HASTANE KARŞISINDAKİ DÜKKAN VE ARSALARİNDAN HABER VER
Ahmet Yılmaz 3 ay önce
YUH BE 7 YILLIK MÜDÜRÜN YAPTIĞINA HAK ŞİMDİYE KADAR NEREDE İDİN DİYE SORARLAR ADAMA YAZIKLAR OLSUN.
Müdürken yarabbi şükür 3 ay önce
Müdür değilken millete tükür. Aklın önceden neredeydi.
SENİN BAŞKA DERDİN VAR ANLAŞILAN 3 ay önce
Videoda anlattıklarına bakılırsa, 6 amir, 4 muhakkik, 1 kaymakam, olmadı en son savcıyı HSYK ya şikayet etmişsin. Bütün Denizli yamuk bir sen mi doğrusun.
SAVCIYI DA ŞİKAYET ETMİŞ HA HA HA 3 ay önce
SAVCIYI DA ŞİKAYET ETMİŞ HA HA HA
SENİN GİDERİN YOK BİRADER... 3 ay önce
Ölü yatırımsın.
Ektiğini biçersin ahmet yılmaz 3 ay önce
İyilik ve kötülük toprağa düşen tohum gibidir mutlaka yeşerir. Onu biçmek yine ekene nasip olur. Ektiğini biçiyorsun.
Masal kitabı gibisin 3 ay önce
okuması güzel ama inanması zor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?