Milletvekilleri Başhekime Seslendi: Halkımızı Soydurmayın

Zonguldak’ta muayene işleten profesörlerin hastalardan yüksek miktarlarda para aldıkları, aldıkları paralar karşılığında belge vermedikleri yönündeki iddialar giderek artıyor.

Gündem 04.01.2021, 19:36 Güler Sağlam
Milletvekilleri Başhekime Seslendi: Halkımızı Soydurmayın

Hastanede tıbbi malzeme eksiğinin bulunması hastaların özel muayenehane ve özel hastanelere gitmelerine neden oluyor. Tıp Fakültesinin ekonomik sorunları çözülmeli.

Pusula, Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar’a çağrı yapıyor. Bu cenazeyi elbirliğiyle kaldırın. Halkımızı soydurmayın.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın Tıp Fakültesi’nin ekonomik sorunlarını çözmesini ve bir Zonguldaklı olarak, Zonguldaklıların soyulmasını önlemesini bekliyoruz.

TIKLAYIN

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şenay Özdolap’ın şehirde muayenehanesi olan profesörlerle görüşüp, hastaları muayenehaneye yönlendirmemeleri ve fahiş fiyatla çalışmaları konusunda uyarması bekleniyor.

Pusula’ya gelen ihbar telefonu ve yorumlarda en çok şikayet Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yücel Üstündağ’dan geliyor. Yücel Üstündağ’ın hastalarla ilişkisi, muayenehaneye çağırması ve yüksek ücret alma konusunda uyarılması gerekiyor.

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Halil İbrahim Temiz’in vatandaşların şikayetine neden profesörlerle ilgili çalışma yapması ve kamuoyunu aydınlatması bekleniyor.

PUSULA

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
sağlık çalışanı 5 ay önce
maaşımızı ödeyin lan yeter..
sağlıkçı 5 ay önce
bu gazetenin haberiyle yola çıkılmaz....
12
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?