Milletvekiline Randevu Vermeyen Sağlık Müdürü Konuştu: Yoğunum, Olayı Büyütmemek Lazım!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, parti binasında geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında pandemi sürecini değerlendirmiş ve iktidarın süreci iyi yönetemediğini belirterek, tepkisini dile getirmişti.

Milletvekiline Randevu Vermeyen Sağlık Müdürü Konuştu: Yoğunum, Olayı Büyütmemek Lazım!
banner71

Arık, ayrıca seçilmiş Milletvekili olmasına rağmen Kayseri Sağlık Müdürünün kendisine halen randevu vermediğini de gündeme taşıyarak, “Kayseri’nin seçilmiş milletvekiliyim. Pazartesi il Sağlık Müdüründen randevu talep ettik. Daha talebimize olumlu bir cevap gelmedi. Ama aynı müdür AKP’nin il başkanına koşa koşa gidip, önünü ilikleyip brifing veriyor” şeklinde ifadeler kullanmıştı. CHP Milletvekili Arık’ın bu yöndeki açıklamaların ardından Kayseri Olay’a konuşan Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Milletvekili Çetin Arık ile arasında herhangi bir sorunun olmadığını belirterek, yaşanan sıkıntıyı sürecin yoğunluğuna bağladı.

TIKLAYIN

“YOĞUN BİR SÜREÇ YAŞIYORUZ”

Benli, “Gerçekten zor bir süreç içerisindeyiz. Kayseri’deki vaka yoğunluğu belli. Bizler, ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev başındayız. Sürekli bir koşuşturma içerisindeyiz. Bu süreç yoğunluğu nedeniyle bazı sıkıntılar yaşanmış olabilir, ama büyütmemek lazım. Biz Çetin beyle yine görüşürüz. Kendisine her zaman kapımız açık. Şehrimizin Milletvekilidir. Bu süreçte herkesin desteğine ihtiyacımız bar. Sağlık, tıpkı adalet gibi herkese lazım. Bu nedenle bizlere karşı bu yoğun süreçte biraz daha anlayışlı davranılmasını istiyoruz. Gerçekten sürekli koşuşturma içindeyiz. Sahadayız ve sürekli inceleme, kontrol, bilgi alış verişi içerisindeyiz. Biz iyi niyetle çözüme katkı sunan herkesle görüşüyoruz. Bu kapsamda her zaman da kendileri ile görüşürüz. Bunun yanında hassas süreçte siyasi tartışmaların içerisinde de yer almak, hedefe koyulmak istemiyoruz. Bu nedenle bütün çevrelerden anlayış bekliyoruz. İnşallah hep birlikte birbirimize destek vererek, bu zor günleri atlatacağız. ” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 20:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat reis
Murat reis - 2 hafta Önce

Bu müdür de ince bıyıklı ne geldiyese başına bu milletin bu ince bıyıklılar yüzünden geldi

Yahyali
Yahyali - 2 hafta Önce

Mhp Chp seni istemiyor mudurum ama biz sonuna kadar arkanizdayiz

++++++++++++
++++++++++++ @Yahyali - 2 hafta Önce

SEN KİMSİN

SIRADAKİ HABER